Kërkon të fokusohet vetëm te Ferrari, Lëklerk braktis të dashurën!

24/09/2019 - 20:23

Sharl Lëklrek dhe e dashura e tij, Xhiada Xhani, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Këtë e ka konfirmuar vetë Xhiada në rrjetet sociale.Arsyeja? Profesioni si pilot në Formulën 1.

“Sharl më ka lënë, pasi kërkon që t’i dedikohet vetëm Ferrarit”, është shprehur bukuroshja napolitane në një postim të bërë në “Instagram”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Megjithëse thurja zakonisht konsiderohet një hobi i të moshuarve, ky aktivitet është jashtëzakonisht i dobishëm për këdo që është i stres

Në Danimarkë është çelur zyrtarisht sezoni i Krishtlindjes ndërsa në sheshin e Kopenhagenit është vendosur një pemë e dekoruar me rreth 3

Dukesha e Sussexit ka rrëzuar nga fronti sipërmarrësen Kylie Jenner duke u kthyer në një nga femrat më me stil të këtij viti.

Turi për ti rënë botës përqark me motor nuk ka shkuar si duhet për një motoçiklist meksikan.

JLo flet në një intervistë të gjatë për edicionin e ardhshëm të Super Bowl Hlaftime Show 2020, ku do të performojë së bashku me Shakiran:

Mediat serbe e kanë marrë për provokim faktin se një firmë shqiptare ka nisur të shesë çokollata në vendin e tyre.

Videoja e një qeni shqiptar, që shkrihet me tufën e dhenve në një rrugë në Shqipëri, u bë virale në rrjet.

Pamje tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet.

Autoritetet shtetërore në Nigeri raportojnë se një qytetar i Lagos mbante për kafshë shtëpiake një luan.

Një aksident trafiku ka ndodhur në Austri, ku është përfshirë edhe një shqiptar që jeton atje.