Këto 3 shenja horoskopi tradhtojnë më shumë

16/09/2020 - 21:01

Tradhtia ngelet një ndër problemet më të mëdha të çifteve, duke u bërë shpeshherë shkak dhe për ndarjen e çifteve!

Astrologia Meri Shehu, në një nga daljet e saj, tek tregonte për shenjat dhe marrëdhënien e tyre me tradhtinë, zbuloi 3 shenjat që renditen të parat sa i përket tendencës për të tradhtuar.

“Peshoret, në thelb kanë diplomaci, por janë pak tradhtarë. Ashtu siç janë diplomatë në dashuri, Afërdita i bën të flirtojnë. Por martesën e duan, tradhtojnë apo nuk tradhtojnë”, tha ajo.

Por, cilat janë shenjat më tradhtare të horoskopit?!

Nëse do të duhet të veçonte tre, Meri Shehu përmendi Dashin, Ujorin dhe Binjakët.

Ajo përmendi edhe Akrepin, por e përjashtoi nga treshja tradhtare, duke thënë se tradhton por “jo dhe aq”!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një nënë e re është gjetur e vrarë me katër plagë thike në gjoks në shtëpinë e saj në Brazil, ndërsa djali i saj 7 vjeçar është zhdukur.

Për të dytën herë brenda një muaji regjistrohet hënë e plotë.

Mbrëmja e sotme ka rezervuar një spektakël qiellor për të gjithë adhuruesit e satelitit të Tokës.

Adriana Matoshi pranoi se është në një lidhje dashurie në “Shiko Kush LUAN”, por përgjigja mbeti me aq.

Halloween-i është një festë që pritet me padurim nga fëmijët, por këtë vit ajo është kushtëzuar shumë nga pandemia që ka mbërthyer gjithë

Punonjësit e Muzeut Egjiptian në Kajro përfunduan në gjyq për akuzat e ngjitjes në një mënyrë ”false” të mjekrës së Tutankhamonit.

Shkencëtarët kanë zbuluar një asteroid gjigand që përmban mjaftueshëm metal sa për të bërë miliarder këdo në Tokë.

Numri i koalave në të gjithë shtetin australian të Uellsit të Ri të Jugut është në rënie të qëndrueshme për shkak të stresit në sistemin