Këto janë shenjat më besnike të zodiakut në dashuri

10/02/2020 - 09:14

Duhen vetëm disa ditë për t’u dashuruar me një person, dhe këto shenja të zodiakut kanë më shumë të ngjarë të kenë një lidhje dashurie se të tjerët.

Binjakët

Binjakët konsiderohen një nga shenjat më intensive. Megjithatë, ato janë shumë të ndjeshme dhe lehtë mund të depresohen. Kjo shenjë dëshiron të ketë një marrëdhënie të qëndrueshme dhe të jetojë një histori dashurie.

Peshorja

Peshorja është një nga shenjat që do të jetë në dashuri dhe dëshiron të ketë një marrëdhënie të qëndrueshme. Ata janë shokë shumë sensualë, flirtues dhe gjithashtu besnikë. Nëse dëshironi të keni një lidhje të qëndrueshme kjo është shenja më e mirë.

Shigjetari

Kjo shenjë do të luftojë deri në fund për të mbajtur marrëdhëniet në jetë, njerëzit e kësaj shenje nuk dekurajohen nga ndonjë pengesë. Për më tepër, ata shqetësojnë falimentimin.

Luani

Edhe pse pëlqejnë të jenë në qendër të vëmendjes, kjo shenjë pëlqen të kënaqë partnerin e tyre në gjithçka që munden, pasi janë njerëz shumë bujarë.

Dashi

Kjo shenjë në një lidhje dashurie bëhet shumë sentimentale dhe e sjellshme. Ka shumë të ngjarë të kenë marrëdhënie të gjata.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dhëndri i ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli, sipërmarrësi Angjelin Serreqi është vendosur në fokus të një shkrimi të publikuar

Niko Jani, një nga legjendat e sportit në Durrës, mbush sot 64 vjeç.

Këngëtari Aleksandër Gjoka duket se është mjaft i revoltuar me kryeministrin Edi Rama sa i përket masave anti-koronavirus.

Tenori i famshëm italian Andrea Bocelli tregoi se në muajin mars ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit, por që atëherë është shëruar pl

Kompania amerikane e bioteknologjisë, Novavax, filloi testimin në njeri të vaksinës kundër koronavirusit dhe tha se në korrik pret rezult

Programi më i ri që ka startuar në “Top Channel” çdo të premte “Aventurierët” vjen në formën e një reality show por që në episodin e plot

Studime të ndryshme tregojnë se çokollata e zezë ndihmon në përmirësimin e cilësisë së flokëve dhe parandalon rënien e tyre.

Reperi britanik, Swarmz, arriti që të shpëtonte pa lëndime nga aksidenti që pati me “Ferrari”-n 250 mijë paund (280.000 euro), pasi u për

Më 26 janar legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën e tij dhe 6 persona të tjerë.

Një efektiv policia është ndjerë keq dhe ka pësuar një gjendje të fikëti, teksa ishte në krye të detyrës.