Këto janë shenjat më të rrezikshme të zodiakut

16/02/2020 - 21:34

Këto janë shenjat më të rrezikshme të horoskopit.

Gaforrja

Gaforrja është një nga shenjat më emocionale të zodiakut dhe është tepër e vetëdijshme për inteligjencën emocionale. Natyra pasionante e kësaj shenje dielli funksionon si një shpatë me dy tehe pasi gjërat mund të errësohen shumë shpejt. Ju nuk dëshironi të njihni anën e keqe të Gaforres, e cila përjeton shpesh herë luhatje humori. Në fund të fundit, ata që janë gaforre në zodiak dihet se e përdorin ndonjëherë ‘gaforren’ brenda vetes.

Binjakët

Nëse i njihni Binjakët, do të dini që kjo shenjë është jashtëzakonisht e paparashikueshme. Binjakët janë  mësues të shpejtë, të zgjuar dhe të shoqërueshëm, por kanë një tendencë të jenë goxha të rrezikshëm. Ata janë të vështirë për t'u lexuar dhe përshtaten me ndryshimet shumë shpejt. Këto tipare të njëjta i bëjnë ata të jenë organizatorë të mirë dhe të përgatisin një ushtri kundër jush. Këshilla e vetme për t'i shpëtuar kësaj shenje është të mos e ndani sekretin tuaj me të, pasi mund ta përdorë kundër jush.

Akrepi

Kjo nuk duhet të befasojë askënd. Akrepi është i zjarrtë dhe tepër pasionant. Të gjithë e dinë se kanë një aftësi për të dominuar, prandaj njihen si udhëheqës të lindur dhe dashnonorë pasionantë, por askush nuk do dontë të njihte anën e tyre më të keqe. Një Akrep i irrituar mund t’ju stresojë si askush tjetër dhe nuk ka nevojë domosdoshmërisht për ndonjë mjet fizik për ta bërë këtë. Ata janë jashtëzakonisht manipulues nga natyra. Pra, nëse doni të njihni anën e errët të Akrepit, ju sugjerojmë të mos e provokoni atë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një histori rrëqethëse vjen nga Irlanda e Veriut, për shkak të koronavirusit.

Një nga kamerierët e mbretëreshës Elisabeth II është infektuar me koronavirus.

Presidenti Donald Trump thotë se nuk do të mbështesë ligjin për sigurinë e Princit Harry dhe Meghan, të zhvendosur nga Kanada për në SHBA

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në Villaguattera di Rubano, në zonën e Padovës, ku një 54-vjeçar i dha fund jetës të shtunën në mëngjes,

Modeli shqiptar Rolando Lekaj, jep një lajm të mirë për shqiptarët, që po luftojnë prej javësh me koronavirusin.

Prezantuesi dhe kantautori i njohur, Ardit Gjebrea, iu bashkua nismës së Bashkisë së Tiranës për të ndihmuar familjet në nevojë.

200 mijë euro vetëm e vetëm për t'u kthyer në vendlindjen e tij.

Prej më shumë se dy javësh, vendi ynë është mbyllur si pasojë e përhapjes së Covid-19.

Në këto ditë izolimi, kur të gjithë qytetarët e Kosovës qëndrojnë në shtëpi, në Suharekë kanë gjetur një mënyrë mjaft interesante për të

Nga sot nis llogaritja verore e kohës, ndërkohë që keni humbur një orë nga gjumi juaj.