Për këto shenja horoskopi Tetori nuk do të jetë një muaj i mirë

07/10/2019 - 20:29

Sipas astrologëve për Demin, Virgjëreshën dhe Bricjapin Tetori nuk pritet të jetë një muaj i mirë.

Demi

Për personat e lindur në shenjën e Demit duket se nuk do të kenë një muaj aspak të qetë, kështu që do të ishte më e mira të përgatiteni. Pritet të përballeni me situata shumë të pakëndshme duke përfshirë këtu edhe tradhtinë e personave, tek të cilët kishit më tepër besim. Bëni kujdes pasi edhe në fushën ekonomike do të bëni një investim të gabuar që pritet t’iu kushtojë shumë. Kofliktet me eprorët tuaj mund t’iu kushtojnë edhe vendin e punës.

Virgjëresha

Për personat e lindur në shenjën e virgjëreshës është tejet e vështirë gjetja e diçkaje të përsosur. Duke u përpjekur të gjejnë perfeksionin këto shenja marrin shumë pak kohë për të kaluar me veten e tyre. Bëni kujdes pasi po kaloni një periudhë vërtet të ngarkuar në punë si dhe jeni në një moment tejet kritik lidhur me jetën tuaj personale ku mund të merrni vendimet e gabuara.

Bricjapi

Padyshim që Bricjapi është një shenjë, e cila ka gjithnjë asin e sigurt nën mëngë. Me diellin që shndërrohet në shtëpinë tuaj të katërt komode, të familjes dhe të themeleve emocionale për pjesën më të madhe të muajit, ka të ngjarë të ndiheni pak më keq se zakonisht.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një grup prej 80 shkencëtarësh kanë udhëtuar drejt Siberisë për të hetuar efektet e shkrirjes së akullit të përhershëm të Arktikut Lindor

Një mësuese e shkollës fillore në Queensland të Australisë i ka rënë të fikët në klasë pasi shkoi e dehur në mësim.

Pas sjelljes skandaloze të Ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, i cili në mënyrë shumë vulgare iu nxori gishtin e mesit mbrëmë protestuesve

I dashuri i mbesës së Mbretit të Spanjës është në gjendje të rëndë shëndetësore, pasi u godit nga demi gjatë ndeshjes me të.

Edhe pse ka kaluar më shumë se një vit nga dasma mbretërore e Princ Harry-t me Meghan Markle, mediat e huaja vazhdojnë të komentojnë ende

Astrologët thonë se personat që i përkasin shenjave të Horoskopit që vijojnë si më poshtë, nuk e falin tradhëtinë.

Kur sheh një profil të kuruar në Instagram, me veshje të bukura, restorante të shtrenjta, aksesorë firme etj, të krijohet ideja se e zonj