Khloe Kardashian i dërgon mesazhe Tristan-it nëpërmjet së bijës

14/03/2019 - 17:20

Pasi Tristan Thompson tradhtoi Khloe Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, bukuroshja i dha duart basketbollistit.

Mirëpo ata kanë një vajzë që quhet True dhe pak kohë më parë, Khloe deklaroi publikisht se do e lejojë Tristanin që ta takojë herë pas here të bijën.

Por së fundmi një burim ka pohuar për “Us Weekly” se 27-vjeçari nuk ka bërë asnjë përpjekje që të përfshihet në jetën e vajzës së tij dhe lidhur me këtë Khloe është shumë e mërzitur.

“Khloe e kupton që ai udhëton shpesh për shkak të basketbollit dhe jeton në Cleveland, por ajo ndjen sikur Tristan ka ecur përpara. Qëndrimi i Tristan-it duket sikur është: ‘Do ta shoh vajzën, kur ta shoh’!”, ka thënë burimi.

 

Ndërkohë, vetëm disa minuta më parë ajo ka publikuar një foto në Insta Story, ku vogëlushja True shfaqet me kurriz dhe në trikon e saj shkruhet: “Do të dëshiroja që ti të ishe këtu!”

Si duket, Khloe po mundohet t’i dërgojë mesazhe Tristan-it përmes së bijës dhe e gjitha kjo është shumë e trishtë!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pavarësisht se si një marrëdhënie përfundon, në fund gjithçka është tepër e dhimbshme.

Nën flladin e ëmbël të pranverës dhe nën panoramën e bukur që të ofron fundi i shëtitores së Vollgës në Durrës, qytetarët durrsakë dhe tu

Raporti që ke me njeriun e zemrës mund ta kuptosh si shkon vetëm nga mënyra se si të sheh partneri yt, si të mban dorën apo të përqafon,

Nëse keni shpresuar se pas përfundimit të “Game of Thrones”, ku me episodin e fundit shumë fansa nuk janë ndarë të kënaqur, do të ekzisto

Momente paniku në Trofeun e Chopard, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë. Aktores Elle Fanning i ka rënë të fikët.

Një aksident tragjik ka ndodhur në Hatay të Turqisë, ku një burrë që po parkonte makinën në oborrin e shtëpisë së tij ka aksidentuar për

Duket si ato historitë që jemi mësuar të shohim në filma, por ja që ndodhin dhe në realitet.

Një ditë plotësisht në natyrë për Kate Middleton, princin William dhe të vegjlit George, Charlotte dhe Louis.

Kush është ai që nuk është mërzitur një ditë në punë, e që nuk ka ëndërruar sikur të gjente një mënyrë që ia jep paratë pa bërë asgjë.

Shqipëria përreth 500 vjet ka qënduar nën pushtimin osman, ndikim i cili ndihet ende në gjuhën, por edhe në zakonet shqiptare.