Kiara Tito tregon ku fitohen më shumë lekë, në ekran apo Instagram

13/10/2019 - 15:41

Kur sheh një profil të kuruar në Instagram, me veshje të bukura, restorante të shtrenjta, aksesorë firme etj, të krijohet ideja se e zonja e profilit është goxha e pasur. Në të kundërt, si përballon atë farë jete. Këtë ide, Dojna Mema, e mori dhe e ktheu në formën e një pyetjeje për Kiara Titon, që e ka kthyer Instagramin në një biznes.

“A je e pasur ti,” e pyet Dojna. “E pasur në shpirt,” i kthehet Kiara dhe vijon me, “pasuria nuk ka fund, por jam më mirë nga ç’kam qenë vitet e kaluara. Jam në gjendje më të mirë ekonomike.” Është Bricjap dhe e pranon dhe vetë që nuk kënaqet kurrë në aspektin material.

Në rregull, “fitohet më shumë nga Instagrami apo nga ekrani,” pyet sërish Dojna, dhe Kiara përgjigjet pa u menduar shumë. “Nga Instagrami. Flas për veten time, nuk e di. Mund të jetë një kombinim shumë i mirë i të dyjave se pa ekranin nuk mund të jesh e suksesshme në Instagram.”

Kështu që, kush ka ëndërr ekranin, ndoshta duhet të provojë dorën në YouTube e Instagram. Mund t’ju ecë më mirë andej.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një kompani amerikane ka bërë një ofertë pune shumë të çuditshme.

Miliarderi Mohamed Hadid është aq i varfër sa nuk ka para për të shembur rezidencën e tij në Bel Air, deklaroi avokati i tij në gjykatë t

Shumëkush që do të niset me pushime, mendon për atë shtratin e madh e të butë, për një gjumë të qetë, për ato çarçafët tërheqës që thuajs

Alfi Perkins, një student 19-vjeçar që talli futbollistin e Aston Vilas për vdekjen e vëllait të vogël, ka pësuar aksident.

New York-u, një nga qytetet më të mëdha në botë, e tepër të njohur për gamën shumë-ngjyrëshe të restoranteve, ka mes tyre “Dua Kafe”, një

Nëse do të kishte një listë të problemeve më të urryera estetike, rrudhat pa dyshim që dotë  ishin në krye.

Në dashuri Luanët janë besnikë dhe kanë nevojë të paparë të marrin të njëjtën gjë për partnerin e tyre.

Përpjekja e një zjarrfikësi për të ringjallur një mace u bë virale në internet.

Një djalë i ka propozuar të dashurës duke u ulur në gjunjë mbi tavolinën e sërfit.

Një nënë e re kishte rënë në hall pasi i biri ishte fiksuar aq shumë me flokët e saj saqë nuk flinte dot pa to.