Kim Kardashian dhe Paris Hilton rikthejnë modën e viteve 2000 (FOTO)

17/10/2020 - 14:04

Kim Kardashian dhe Paris Hilton na rikthyen në vitet 2000 me fotot e fundit. Vajzat njihen për miqësinë e ngushtë mes tyre, si dhe për dashurinë për modën.

Këtë herë, dyshja kanë pozuar veshur me kostume sportive, atletete dhe çanta të mëdha, frym tipike e fillimit të vitit 2000. Madje, Paris Hilton ka qenë fanse për shumë gjatë e kësaj natyre veshje, ndërsa Kim e ka pranuar se gjithçka po shohim është një rikthim pas në kohë.

Me pak fjalë, këtë vjeshtë mund të vishni pa problem kostum sportiv në përditshmëri, pa e vrarë shumë mendjen nëse ky stil ka dalë ose jo nga moda. Materiali i mëndafshtë do të bëjë të dukeni ‘ekstra’, ndaj merreni në konsideratë ta ndryshoni disi garderobën në këtë drejtim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe me një unazë të bu

Përpara debatit me kundërshtarin Joe Biden, presidenti i SHBA-së Donald Trump, u fotografua në shoqërinë e Melania Trump, ose së paku një

Aktorja dhe modelja e njohur Michelle Hunziker, ka kritikuar Kryeministrin Giuseppe Conte për rregullat e reja të Covid-19, ku do të mbyl

Prej ditësh, NASA lëshonte sinjale se do të bënte publik një zbulim befasues për Hënën.

Një çift zviceran vendosi që vajza e tyre të quhej Twifia, një emër i pazakontë, por jo i rastësishëm.

Që prej dasmës së majit të vitit 2018, shumë histori janë treguar në lidhje me diademën e famshme të cilën do ta vendoste Meghan Markle.

Një modele britanike ka vrarë vetën në një hotel, pasi shëndeti i saj mendor u përkeqësua, për shkak se ka qenë e abuzuar seksualisht në

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Spanjë, ku një britanik i pasur ka masakruar me thikë gruan e tij, pasi kryen marrëdhënie seksua

Të dielën ne i kthyem akrepat një orë mbrapa, duke u përpjekur të futemi në një ritëm të ri.

Një rreze misterioze e dritës jeshile u shfaq kohët e fundit në qiellin e Britanisë së Madhe.