Kim Kardashian feston ditëlindjen, ja surpriza e veçantë e Kanye West

22/10/2018 - 12:39

Ditëlindja e 38-të e ka gjetur Kim Kardashian shumë të lumtur krah bashkëshortit të saj, Kanye West.
I sapo kthyer nga një udhëtim në Afrikë, reperi duket se është frymëzuar mjaftueshëm për t’i dedikuar bashkëshortes së tij dhurata emocionuese në ditën e saj speciale.

Ylli i “Keeping up with Kardashians” ndau me ndjekësit ne profilin e saj në Instagram, videon me surprizën e bashkëshortit të saj.

“Kanye është gjithmonë kreativ kur bëhet fjalë për të më dhuruar mua lule për ditëlindje. Të dua shumë!”, shkruan ajo krahas pamjeve të sallonit mbushur plot kompozime lulesh.

Në videot pasuese, 38-vjeçarja ka zbuluar edhe një pianist, i veshur i gjithi me kostum të bardhë, teksa luan këngët e saj të preferuara në piano, si një dhuratë për Kim dhe për gjithë familjen Kardashians në këtë ditë të veçantë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Volejbollistja shqiptare e talentuar, Erblina Bici, vetëm 2 javë më parë, fitoi Kupën e italisë me skuadrën e saj Igor Volley N

Drini Zeqo është një ndër personazhet më simpatikë dhe më të pëlqyer nga femrat, e ndonëse është komentuar shpesh për lidhje dashurie, at

Luana Vjollca ka uruar në një mënyrë shumë të veçantë 11-vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Historia që mbylli puntatën e shtatë të programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e dashurisë së Erjonit dhe Emit.

Ju do të keni mundësinë të shijoni një pamje mahnitëse këtë javë, pasi 'super snow moon' e rrallë do shfaqet në qiell gjatë natës.

Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe i dëgjojnë të gj

Ky është momenti tronditës kur një shtëpi shpërtheu pasi burri që jetonte atje, i vuri flakën teksa brenda saj gjendeshin ai dhe ish-bash

Diego Simeone rinovoi me Atletico Madrid deri në vitin 2022, por ajo që ka zbuluar media spanjolle “AS” është një bombë e vërtetë.Paga e

Meghan Markle do të kthehet në ekranin e madh.

Klaudia Pepa tërheq gjithnjë vëmendjen me postimet në Instagram dhe kështu ndodhi edhe mbrëmjen e djeshme kur për Shën Valentin balerina