Kim Kardashian ngre temperaturat! (FOTO)

19/07/2018 - 20:38

   Ajo kurrë nuk nguron të flasë me “gjuhën” e trupit.

Dhe Kim Kardashian provoi “forcën” duke postuar një foto me bikini të bardha që lënë pak vend për imagjinatën e fansave në Instagram.

37-vjeçarja ekspozon kthesat e saj të bollshme në kuadër të prezantimit të linjës së saj të re të parfumeve Kimoji. 

Duke u përpjekur për të bërë përshtypje, stuhia Kim zbuloi gjoksin dhe të pasmet seksi në një numër jo normal bikinish.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Reperi i njohur shqiptar ka kontribuar me shtatë këngë në filmin ‘Albanian Gangster’.

Për shumicën e njerëzve në mbarë botën, autobusët, taksitë, trenat dhe makinat janë mjeti i zakonshëm i transportit.

Pensionistja Jeannie Rice ka thyer rekord botëror në Maratonën e Bostonit pasi mbaroi garën për rreth 3 orë e gjysmë.

Ekspertët kanë paralajmëruar banorët e Sidnejit se shumë shpejt do të përballen me një cunami që është përshkruar "ekstremisht i rreziksh

Birra është mbreti i pijeve alkoolike pasi është më e preferuara dhe e përdorura nga njerëzit.

Specialistët e destinacioneve turistike dhe të aventurave të ndryshme në udhëtime nëpër të gjithë botën kanë publikuar edhe vendin më të

Harper Yeats është vogëlueshja 5 muajshe që ka shëtitur 50 shtete për një javë.

Ish-modelja Erica Mena u arrestua fundjavën e kaluar për posedim të lëndës narkotike marijuanë.

Një stuhi e fuqishme solli me vete breshër, që la të plagosur një grua në Queensland të Australisë.

Fund tragjik për modelen amerikane Kelsey Qayle.