Kjo është 6-vjeçarja më e bukur në botë, modelon për markat më të njohura (FOTO)

15/10/2019 - 18:55

Është cilësuar si fëmija më e bukur në botë dhe vjen nga Rusia.

6-vjeçarja  Alina Yakupova ka filluar të modeloj për markat më të njohura në botë si Monnalisa Kids, Yudashkin dhe Gloria Jeans që në moshën 4-vjeçare dhe sot numëron mbi 220 000 mijë ndjekës në Instagram.

Me flokët bjond sy jeshil dhe me një buzëqeshje rrëzëllitëse ajo tashmë është pjesë e revistave të modës Instyle dhe Grazia.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vajza e reperit T.I,  Deyjah Harris e ka hequr  të atin nga lista e ndjekësve në Instagram.

Javët e fundit, dallgët e detit kanë nxjerrë në brigjet franceze rreth 760 kg kokainë të ndarë në pako, me vlerë rreth 60 milionë euro.

Një milioner amerikan, biznesmen nafte, ngriti një ndërtesë në Florida, e cila supozohej t’i bënte ballë uraganeve.

Gruaja e El Çapos, Ema Koronel Aispuro, do t’i bashkohet shfaqjes “reality” që jepet në VH1, “Anëtarët e Kartelit”.

Thellësia e detit vijon të rezervojë surpriza të tmerrshme.

“Patek Philippe” është ora më e shtrenjtë e shitur ndonjëherë dhe sipas CNN, çmimi marramendës i saj është 31.1 milionë dollarë.

Ish-menaxheri i legjendës së Formula 1, Willi Weber thotë se gruaja e Michael Schumacher është duke fshehur të vërtetën për gjendjen e ti

2-vjeçari Aleksandër Simos nga Florida u zemërua shumë me mamanë e tij, pasi kjo e fundit u largua për në punë dhe harroi ta puthte vogël

Maturia në ushqyerje është një faktor i rëndësishëm për shëndetin e mirë.