Kjo është shenja më tradhtare e horoskopit

18/09/2019 - 18:48

Disa shenja janë më të prirura të tradhtojnë krahasuar me disa të tjera. Çdo shenjë ka një energji të ndryshme, që e bën më pak apo më shumë të prirur ndaj tradhtisë. Dhe shenja më jobesnike e horoskopit është…

PESHQIT

Personat e lindur nën këtë shenjë janë nën ndikimin e shtysave emocionale shumë të thella. Janë romantikë dhe ëndërrues. Nëse janë vërtet të dashuruar me partnerin që kanë në krah, nuk tradhtojnë. Nëse nuk janë shumë të lidhur me personin me të cilin shoqërohen, mund të kenë më shumë se një marrëdhënie njëkohësisht, pa u zbuluar, pasi janë pak gënjeshtarë nga natyra.

Ndjekin impulset dhe duan të qëndrojnë me njerëz që kanë të njëjtin këndvështrim për gjërat. Pra këta njerëz janë jobesnikë, por vetëm nëse nuk janë totalisht të dashuruar me partnerin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një rus ka dorëzuar një padi kundër kompanisë “Apple”, duke thënë se një aplikacion në iPhone e bëri atë homoseksual dhe ndikoi që ai të

Fshati Bujqësor i Sodeto në Spanjën verilindore përbëhet nga rreth 240 njerëz.

Një burrë që rrezikoi jetën pasi kishte gëlltitur gati 10,000 euro në barkun e tij, përfundoi në pranga.

Bebe Rexha ka zhvilluar karrierën si këngëtare në Amerikë, por adoleshenca e saj nuk ishte aq e bukur.

Erjon Beu është nga ata durrsakë që kur dëgjon për arritjet dhe sukseset e tyre jashtë vendit, bën të ndjehet krenar çdo bashkatdhetar.

Pesë asteroidë pritet të kalojnë sot shumë pranë tokës, sipas NASA-s.

Prej shumë kohësh, alarmi i zgjimit nuk është më ora në dhomën tonë por telefoni, pasi tek e fundit ke mundësi të vësh edhe një muzikë të

Këto shenja ndoshta abuzojnë pak me këmgënguljen, por është natyra e tyre.

Lëkundjet sizmike që u regjistruan këtë verë në shtetin amerikan që njihet për tërmete, Kaliforninë, bënë më tepër se thjesht të shkundni

Nëse i përkisni shenjës së Dashit, armiku juaj është Akrepi