Klea Hutës i hakerojnë faqen në rrjete sociale, i publikojnë video +18

13/02/2020 - 18:53

Facebook-u i moderatores mjaft të dashur për publikun, Klea Hutës, është hakuar dhe në të janë postuar video të papërshtatshme +18.

Huta ka kërkuar ndihmën e të gjithëve me anë të një postimi në Instagram, madje ajo u kërkon fansave që t’i bëjnë bllok faqes në ‘Facebook”.

“Miq dhe fansa të mi, sot në orën 10:00 më kanë hakuar fan pagen e Facebookut, më vjen shumë keq që po ndodh kjo.

Kush më ndihmon me dikë që i njeh këto hakime që ta mbyll sa më parë”, shkruan këngëtarja e njohur në Instastory.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

14-vjeçarja Anna medenese, 14 vjeçe, nuk ia ka dalë dot.

Një mësuese angleze ka humbur jetën, pasi mori një mbidozë qetësuesish, ndërsa vuante nga infeksioni i traktit urinar. Urgjenca nuk iu pë

Elia Zaharia është nga ato vajza që njihet menjëherë për shkak të stilit të flokëve, të cilit i qëndron besnike prej vitesh, por edhe ngj

Tanimë në majat e karrierës së tij, blogeri, prezantuesi, tekstshkruesi, dhe kritikuesi Olti Curri, ka gjetur pak kohë dhe është rikthyer

Kohët e fundit në media është përfolur gjatë një qytet italian, i cili i shiste shtëpitë e tij për një kosto më pak se 1 euro për sa kohë

Ata nuk kanë shumë kohë që janë martuar. Por aktorja turke Amina Gulse dhe futbollisti Mesut Ozil së shpejti do bëhen prindër për herë të

Virusi vdekjeprurës koronavirus, i ka marrë jetën edhe regjisorit të njohur kinez, Chang Kai, bashkë me familjen e tij.

Atletja shqiptare, Luiza Gega, e cila u shpall kampione Ballkani në lojërat e mbyllura në Turqi, ka folur pasditen e djeshme për stërvitj

Emisioni “Historia ime” në Tv Klan solli sot historinë e dhimbshme të 23-vjeçares Ela Shpata. Ela ka lindur dhe është rritur në një fshat

Hakerat kanë sulmuar databazën e të dhënave personave të klientëve që kanë qëndruar në hotelet luksoze MGM.