Kolegia i kujtoi të mbante maskën në zyrë, ai e zhdëp në dru! (VIDEO)

30/06/2020 - 19:53

Pamjet janë regjistruar nga kamerat e sigurisë dhe transmetuar nga Daily Mail ndërsa po bëjnë xhiron e botës, teksa e gjitha ka ndodhur për shkak të maskës për tu mbrojtur nga Covid-19. Ngjarja ka ndodhur në ambientet e një hoteli në Indi.

Një zëvendës menaxher në hotelin AP godet një kolege të zyrës dhe e tërheq prej flokësh, pasi kjo e fundit i kerkoi te vinte masken ne fytyre.

Ai e godet punonjësen e tmerruar me karrige, ndërsa një punëtor tjetër nxiton për të ndaluar sùlmin. Pavarësisht ndërhyrjeve të personave të tjerë, burri nuk e ndal dhunën barbare që ushtron mbi kolegen të cilën e shtrin përtokë. Nënpunësja e dhunuar e raportoi sulmin në polici dhe autoritetet lokale thanë se e arrestuan burrin dhe e dërguan në gjykatë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

A jeni ndier ndonjëherë të lodhur menjëherë pasi zgjoheni dhe keni ndjesinë sikur të keni qenë në këmbë gjatë gjithë natës?

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, ndryshe nga herët e tjera, ka rrëfyer në TV një profil tjetër, atë të jetës së tij personale, karrierë

Planeti 9 mund të jetë një vrimë e zezë. Dy astronomë të Harvardit kanë propozuar një teknikë për ta zbuluar këtë gjë.

Milica Dabovic, kampione Europe me Serbinë në vitin 2015, ka qenë një nga basketbollistet më të bukura.

Trajnerja e fitness-it, Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në 5" në Top Channel ku foli për lidhjen e veçantë me qenushin e sa

Gjendet trupi i pajetë i aktores Naya Rivera, në një liqen në shtetin amerikan të Kalifornisë.

Shfaqen delfinët në bregdetin e Currilave në Durrës!

Një ngjarje tragji-komike i ka ndodhur një gjermani, i cili kishte zgjedhur të kalonte pushimet në Ulqin.

Zindzi Mandela, vajza e udhëheqësve të Afrikës së Jugut Nelson dhe Winnie Mandela, ka ndërruar jetë papritur në moshën 59-vjeçare.

Ndahet nga jeta Kelly Preston, bashkëshortja e John Travolta.