Kryeministri e ripostoi kur imitoi Bashën, Jona rrëfen çfarë ndodhi më pas…

29/05/2020 - 07:59

Jona Shehaj gjatë kësaj kohë karantine ka përdorur shumë aplikacionin “Tik Tok”, por një video e saj ka marrë dhe vëmendjen e kryeministrit Rama. Në një nga videot e saj të shumta, Jona kishte zgjedhur për të imintuar kryedemokratin Lulzim Basha, në lapsusin e tij në parlament “7×7=42”. Por shumë shpejt video e saj u postua në Instagramin zyrtar të kryeministrit me mbishkrimin “Artiste”.

“Realisht nuk e prisja fare. Kam një muaj që jam marrë me ‘Tik Tok’, bëja video për qejf dhe i shpërndaja tek miqtë e mi. Okay thash meqenëse i pëlqejnë miqtë mendova të bëja audion ku është kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, pashë pataten dhe thash do të bëj diçka me të. Duke qenë se jam e familjarizuar me mimikën time, shumë njerëz nuk e dinin që e kisha këtë dhe më thanë sa fantastike. Vura re që në ‘Tik Tok’ video pati shumë pëlqime. Ajo shkoi 8 mijë 9 mijë like në ‘Tik Tok’ dhe të nesërmen më merr në telefon shoku im i ngushtë dhe më thotë të ka postuar kryeministri. Futem në Instagram dhe kisha pafund komente dhe mesazhe, kisha mesazhe nga njerëz që nuk i njihja”, tregon Sara në “Ftesë në 5”.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shfaqen delfinët në bregdetin e Currilave në Durrës!

Një ngjarje tragji-komike i ka ndodhur një gjermani, i cili kishte zgjedhur të kalonte pushimet në Ulqin.

Zindzi Mandela, vajza e udhëheqësve të Afrikës së Jugut Nelson dhe Winnie Mandela, ka ndërruar jetë papritur në moshën 59-vjeçare.

Ndahet nga jeta Kelly Preston, bashkëshortja e John Travolta.

Një familje e njohur aktorësh në Indi ka rezultuar pozitive nga testi i koronavirusit Covid-19.

Nëse do të ishte gjallë, Princeshë Diana do të ishte sot 59 vjeçe.

Rober Irwin është një figurë e njohur televizive në Britaninë e Madhe.

Ndërkohë që të gjithë instancat shtetërore e shëndetësore po bëjnë thirrje për distancim social, në veçanti në klube e lokale, me sa duke

Një protestë e pazakontë është shënuar në Hamburg të Gjermanisë, ku punëtoret e seksit kanë kërkuar që bordellot të mos mbyllen në periud

Të gjitha femrat e dinë që kurrsesi nuk mund të ndodhë që puçrrat, pikat e zeza dhe ato dhjamore të bardha të zhduken brenda natës, por m