Kthehen prapë në trend sandalet "e çuditshme" (FOTO)

22/10/2020 - 19:02

Kur bëhet fjalë për trend të çuditshëm, sandalet Crocs, kryesojnë listën. Kjo është një markë që ka bashkëpunuar me emra të dëgjuar, nga nga Christopher Kane deri tek Justin Bieber.

Këto sandale ishin në qarkullim dhe disa vite më parë, vajzat e famshme shumë shpesh janë parë si pjesë e trendit. Në një kampionat varkash në 2007, Kate Middleton veshi me shoqet e saj të skuadrës sandale të kuqe.

Ndërsa, Ariana Grande u bashkua me trendin në vitin 2019, duke i kombinuar ato me një xhup të zi, i përdorur si një fustan.

Mirëpo këto sandale, janë rikthyer përsëri në fushën e modës, dhe kanë zgjuar shumë reagime në rrjet, pasi ndërkohë që ikona të modës po i veshin ato, të tjerët po i cilësojnë si sandalet më të shëmtuara.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ngritja “raketore” Elon Musk mes njerëzve më të pasur të botës, vazhdon pa ndalim.

Një truk shumë praktik me lëvoren e bananes mund të bëjë mrekulli për këmbët tuaja.

Para dy netësh u mbajt ceremonia e “American Music Awards”, që mblodhi disa nga emrat më të njohur të muzikës botërore.

Një kirurg në Arabinë Saudite ka vdekur në dhomën e operacionit të spitalit ku do të kryente një procedurë ortopedike, njoftonin mediat v

Një taksist në Turqi ka bërë një gjest që jo shumë njerëz e bëjnë, pasi gjeti një sasi të konsiderueshme parash në automjetin e tij.

Periudha e vështirë është gati të mbarojë për pothuajse gjysmën e shenjave të zodiakut.

Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari mbetet një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar.

Përse vijojmë të dezinfektojmë sipërfaqet nga frika e koronavirusit kur e dimë se ai qëndron në afër?

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve, se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.

Ish-çifti i famshëm, Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus prej kohësh janë në qendër të mediave për jetën e tyre private.