Kur Edi Rama lundronte mbi një rosë dhe pikturonte mbi fytyrat e fëmijëve (VIDEO)

19/04/2018 - 22:40

   Për të mbërritur deri në Kryeministri Edi Ramës i është dashur një rrugë jo e lehtë në politikë. Nisi në krye të Ministrisë së Kulturës, spikati në Bashki ndërsa ndoqi një strategji të veçantë të marrëdhënieve publike për të tërhequr jo pak vëmendje edhe më tej.

Teksa vitet shkojnë, materialet filmike mbeten. Opinion, ka sjellë një kolazh nga koha kur Rama kryebashkiak lundron mbi një rosë teksa inauguron parkun e lodrave në rrugën e Elbasanit. Por ndërsa parku tashmë është zhdukur për t’ja lënë vendin një pallati që ka nisur të ndërtohet, Rama kryeministër vazhdon ende të surprizojë me sjelljet dhe mënyrën se marketon imazhin. 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Për këngëtaren Rezarta Shkurta, dita e sotme është një nga më të bukurat, pasi vogëlushja e saj Hera feston ditëlindjen.

Victoria dhe David Beckham janë përballur me një situatë aspak të dëshiruar teksa shtëpia e tyre e pushimit në fshat është tentuar të gra

Një nënë dhe foshnja e saj fluturuan në ajër, pas shpërthimit të rrotës së një automjeti mallrash.

Cristiano Ronaldo doli dje në një konferencë për shtyp para mediave, ku foli për sfidën e ditës së sotme, atë mes Mançester Junajtid dhe

Një shtetas turk është në probleme me ligjin, për shpërdorimin e linjës së emergjencës së policisë.

Para pak minutash, në media ka qarkulluar një lajm që i ka habitur të gjithë.

Një studente 21-vjeçare nuk mundi të përjetonte dot stresin që kaloi në qeli për një aksident rrugor që kishte shkaktuar, duke i dhënë fu

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku e shohim në Bjeshkët e Nëmuna.

Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, apo ajo që pritet të jetë edhe mbretëresha e ardhshme e Britanisë, duket se ka probleme me fustanet

Kjo foto e bërë nga NASA në Antarktikë ka mahnitur jo pak njerëz. Ajsbergu është një drejtkëndor i rregullt, si i prerë me thikë.