Kylie Jenner pozon nudo në krahët e partnerit të saj (FOTO)

10/09/2019 - 17:51

Familja Kardashian-Jenner është e njohur për veprimet e ndryshme shumë të diskutuara në media.

Këtë herë Kylie Jenner, e cila njihet edhe si miliarderja më e re për këtë vit ka pozuar tërësisht nudo me partnerin e saj Travis Scott.

Seti fotografik mësohet të jetë realizuar për revistën “Playboy”. Ndonëse shpesh është diskutuar se marrëdhënia e Scott dhe Jenner ka qenë e rrezikuar, ata janë shfaqur më të afërt se kurrë me njëri-tjetrin.

“Kur Huston takon LA”, - ka shkruar Kylie krahas fotos së publikuar në rrjete sociale. Çifti i njohur kanë së bashku dhe një vajzë 1-vjeçe të quajtur Stormi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej 7 vitesh, këngëtarja e njohur Rozana Radi po shijon lidhjen e saj të dashurisë, ndonese asnjehere nuk eshte prononcuar per kete fakt

Një ish-Miss SHBA e kthyer së fundmi në mundëse profesioniste ka rrahur mizorisht ish-të dashurin e saj me zinxhirin e qenit.

Aktorja amerikane Olivia Munn, ka ndarë një sekret intim me publikun.

Organizata Botërore e Shëndetit dhe shumë ekspertë të Shëndetësisë, e kanë vlerësuar vendosjen e maskës mbrojtëse si mjetin kryesor të fr

Aktorja e njohur Hymejra Akbaj ka humbur djalin e saj në moshën 47 vjeç. Ajo e ka gjetur të birin të vdekur në shtëpi si pasojë e një sul

Universiteti Durham në Mbretërinë e Bashkuar po kërkon vullnetarë që do të jenë pjesë e një eksperimenti për COVID-19, e cila do të zbulo

Raporti i Princ Harry-t me mbretëreshën Elizabeth ka ngjallur përherë shumë diskutime në rrjetet sociale nga ndjekësit e pallatit mbretër

Studiuesit e Universitetit të Kalifornisë, San Francisko, kanë shpikur një spraj hundësh me antitrupa sintetikë, të cilët besojnë se do t

Bashkia e Durrësit në bashkëpunim me Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor do të organizojë nesër në qytetin breg

Pavarësisht pandemisë së koronavirusit, turistët e huaj vijojnë të zgjedhin qytetin bregdetar të Durrësit për të kaluar pushimet.