Kylie Jenner thyen Instagramin, pozon nudo

14/07/2019 - 22:16

Duket se Kylie Jenner e meriton plotësisht vendin e parë për foton më seksi të verës! Ylli i programit “Keeping up With the Kardashians”, ka pozuar nudo në një foto që po thyen Instagramin.

Ajo shfaqet plotësisht e zhveshur teksa ka vendosur vetëm një kapele gjigante në kokë.

Kylie ka mbuluar gjoksin me dorë, dhe qëndron këmbë për mbi këmbë për të mos treguar më shumë seç duhet! Deri më tani fotografia ka marrë thuajse 7.1 milionë pëlqime dhe rreth 60 mijë komente.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mark Bloomfield kishte pasur një karrierë domethënëse në botën e vullnetarizmit në vendet më të varfra të botës, Indi dhe Afrikë mbi të g

Mark Bloomfield kishte pasur një karrierë domethënëse në botën e vullnetarizmit në vendet më të varfra të botës, Indi dhe Afrikë mbi të g

Personazhe të njohur të artit dhe skenës shqiptarë, në mënyra të ndryshme u solidarizuan duke dhënë ndihmën dhe mbështetjen e tyre pas tr

Një modele është gjetur e pajetë pranë djalit të saj 2-vjeçar në një plazh gati një javë pasi rezultonin të zhdukur.

Bananja është një frut mjaft i dobishëm si për trupin dhe mendjen tuaj.

Murinjo është padyshim një nga trajnerët më të mirë në botë dhe protagonist si në fushën e blertë, ashtu edhe jashtë saj.

Identifikohet origjina kimike e reagimi fiziologjik ndaj një frike të madhe.

Irina Morozyk, gruaja e futbollistit ukrainas Nikolai, është bërë e famshme me përfshirjen e saj në futboll.

Në vitin 1989, një çift nga Long Island pagoi afërsisht 100 dollarë për blerjen e një garazhi.

Arabia Saudite po planifikon të ndërtojë një qytet-shtet të ri ndërkufitar, të qeverisur nga ligje perëndimore, si pjesë e strategjisë së