La gruan për ish-missin, Devis Xherahu flet për herë të parë për planet e martesës!

13/06/2018 - 22:41

   Devis Xherahu dhe Ertemiona Mejdani janë ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar.

Edhe pse janë bashkë prej 7 vitesh dhe kanë deklaruar që në fillim historinë e tyre të dashurisë, ata ende nuk janë martuar.

Por sot të ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan, këngëtari dhe ish-Miss Shqipëria zbuluan se po planifikojnë ceremoninë e martesës. Ata treguan se nuk do të bëjnë një dasmë tradicionale, por një festë me rrethin e tyre të ngushtë.

“Devi është natyrë klasike dhe i pëlqen dasma. Ndërsa unë jam larguar nga ky koncept dhe më intereson marrëdhënia jonë”, tha Mejdani.

Ishte Devisi ai që tregoi më tepër detaje teksa tha se do të kurorëzohen në kishë dhe pas dasmës do të shijojnë muajin e mjaltit në një nga vendet e Azisë.

“Ajo që ne do të bëjmë është një darkë e vogël në shtëpinë tonë. Një kurorëzim në kishë dhe më pas me makinë tek avioni dhe me pushime. Ertemionës i pëlqen Azia dhe ndoshta ai do të jetë destinacioni. Unë jam velur me ato ceremonitë e mëdha”, tha Xherahu./tvklan.al

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Megjithëse ai asnjëherë nuk e kishte pranuar publikisht lidhjen e dashurisë, të gjithë miqtë e rrethit të tij e dinin se balerina e njohu

Bie nga krevati ndërsa bënte seks me partnerin e saj dhe kërkon një dëmshpërblim goxha të majmë.

Policia franceze, në bashkëpunim me Europolin, arrestuan një person që kishte falsifikuar vdekjen e që jetonte mes luksit në Francë.

Një nuse e sapokurorëzuar pësoi goditje të shtunën në New York, ku kishte mbërritur me bashkëshortin për të kaluar muajin e mjaltit.

Ditën e sotme familjarët e ish-diktatorit Enver Hoxhës ka përkujtuar ditëlindjen e tij, 110-vjetorin.

Kristiano Ronaldo vazhdon të jetë në telashe për akuzat që e lidhin atë me një përdhunim të ndodhur në Las Vegas.

Nëse ai ose ajo i përket njërës prej kësaj shenje horoskopi, bëni mirë që ta mendoni disa herë qëndrimin pranë tyre.

Pippa Middleton është bërë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë një djalë që peshonte 3 kilogramë e 800 gramë.

Reperi i njohur shqiptar ka kontribuar me shtatë këngë në filmin ‘Albanian Gangster’.

Për shumicën e njerëzve në mbarë botën, autobusët, taksitë, trenat dhe makinat janë mjeti i zakonshëm i transportit.