Lady Gaga prezanton linjën e saj të kozmetikës

12/07/2019 - 14:57

Lady Gaga prezantoi linjën e saj të kozmetikës “Haus Laboratories”.

“Ata thonë se bukuria është në sytë e atyre që të shikojnë, Por në Haus Laboratories, ne themi që bukuria është se si ti e sheh veten”, tha Gaga

Linja e kozmetikës “Haus Laboratories” ka në vizionin e saj përhapjen e mirësisë, trimërisë dhe krijimtarisë.

Këngëtarja tregoi në rrjetet sociale sesi luftoi për të përvetësuar bukurinë e saj të brendshme dhe të jashtme kur ishte e vogël. Pastaj zbuloi make up pasi shikonte nënën e saj duke u lyer në mëngjes.

Fillova të eksperimentoj me make up si një mënyrë për t'i bërë ëndrrat e mia të forta. Pikërisht atëherë shpika Lady Gaga. Gjeta superheroin brenda meje duke u parë në pasqyrë dhe duke parë se kush doja të isha,” tha Gaga.

Shitjet e produkteve nga linja “Haus Laboratories” fillojnë më 15 korrik.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ishte dashuruar marrëzisht me një stjuardesë të një fluturimi të kompanisë ‘Lufthansa’, që nisej nga aeroporti i Beogradit për Frankfurt,

Aktorja e njohur Jessica Alba ka folur së fundmi për tatuazhet e saj, teksa rrëfeu se vendosi të realizonte 3 të tillë me shenjat e horos

Një aktor nga Hong Kong është qëlluar me thikë në skenë në Kinë. 

Një amerikane dhe i dashuri i saj kanadez janë gjetur të vdekur në një autostradë.

Gazetari i njohur Sokol Balla që nga vjeshta nuk do të jetë më pjesë e "Vizion Plus".

Gjykata e Apelit në Turqi dënoi me 11 muaj dhe 20 ditë burg për aktoren dhe këngëtaren Zuhal Olcay për fyerje të Presidentit turk Rexhep

Sara Hoxha poston foto ndërsa është në muajin e fundit të shtatzënisë.

Taylor Swift, Mbretëresha Elizabet, Angelina Jolie, nuk janë më femrat më të admiruara në botë.