Largimi i Meghan nga mbretëria zbuloi raportin e saj të vërtetë me Kate

28/01/2020 - 17:57

Meghan Markle dhe Kate Middleton kanë qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të marrëdhënies me njëra-tjetrën.

Jo pak herë është aluduar për zënka apo debate mes tyre, mirëpo në çdo dalje publike ku iu është dhënë rasti të shfaqen bashkë, ato janë munduar të tregohen sa më të afërta.

Megjithatë, burime për “Us Weekly” kanë treguar se thashethemet janë të vërteta. Sipas tyre, Meghan dhe Kate nuk kanë folur më me njëra-tjetrën që pas largimit të Meghan dhe Harryt nga familja mbretërore.

Kjo ftohtësi e menjëhershme tregon se në fakt ato kanë pasur disa krisje por ruanin një raport formal për shkak të statusit si nuset e familjes mbretërore.

Kujtojmë se princ Harry dhe Meghan u larguan nga familja mbretërore për qenë të pavarur ekonomikisht dhe për të jetuar mes Kanadasë dhe Mbretërisë së Bashkuar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Elia Zaharia është nga ato vajza që njihet menjëherë për shkak të stilit të flokëve, të cilit i qëndron besnike prej vitesh, por edhe ngj

Tanimë në majat e karrierës së tij, blogeri, prezantuesi, tekstshkruesi, dhe kritikuesi Olti Curri, ka gjetur pak kohë dhe është rikthyer

Kohët e fundit në media është përfolur gjatë një qytet italian, i cili i shiste shtëpitë e tij për një kosto më pak se 1 euro për sa kohë

Ata nuk kanë shumë kohë që janë martuar. Por aktorja turke Amina Gulse dhe futbollisti Mesut Ozil së shpejti do bëhen prindër për herë të

Virusi vdekjeprurës koronavirus, i ka marrë jetën edhe regjisorit të njohur kinez, Chang Kai, bashkë me familjen e tij.

Atletja shqiptare, Luiza Gega, e cila u shpall kampione Ballkani në lojërat e mbyllura në Turqi, ka folur pasditen e djeshme për stërvitj

Emisioni “Historia ime” në Tv Klan solli sot historinë e dhimbshme të 23-vjeçares Ela Shpata. Ela ka lindur dhe është rritur në një fshat

Hakerat kanë sulmuar databazën e të dhënave personave të klientëve që kanë qëndruar në hotelet luksoze MGM.

Vajza e regjisorit të famshëm, Steven Spielberg, ka nisur një karrierë të re në industrinë e pornografisë dhe shprehet se babai i saj e m

Dy gra të cilat blenë shilte për karriget e kopshtit në një dyqan bamirësie në Zyrih, morën shumë më tepër se aq.