Lek Plepi thikë në fyt aktorit të njohur të humorit

Postuar: 24/02/2018 - 19:20

   Lek Plepi është shfaqur në një foto mjaft provokuese me aktorin e humorit Albano Bogdo.

Dyshja që pak kohë më parë u përfshinë në një sherr virtual me njëri-tjetrin, tani kanë hedhur gjithçka pas, dhe madje kanë ndarë një foto mjaft humoristike për ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

“T’u m’vra Lek Plepi me thikë buke”, shkruan aktori Albano Bogo në Instagram teksa ka ndarë një foto me Lek Pelpin në makinë, teksa ky i fundit i ka drejtuar thikën në qafë.

Pak kohë më parë, Bogdo u përfshi në një zënkë virtuale me Lek Plepin. Sherri i tyre që lindi për arsye ende të paditura, u mbyll sërish në rrjetet sociale, kur aktori Albano Bogdo i kërkoi falje në një video live në “Instagram”. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Disa tifozë nga Meksika, kanë pushtuar rrjetet sociale për shkak të një ideje brilante me shokun e tyre. 

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në Levekursen të Gjermanisë, ku një shqiptare 58-vjeçare ka lindur një djalë, shkruajnë mediat gjermane.

Vjola është një vajzë e re, e bukur por një aksident që i ka ndodhur në vitin 2010 i ka sjellë disa pasoja që i kanë zgjatur në kohë.

   Një analist special për televizionin “TVT” dhe radion “Brasil Actual” për të komentuar ndeshjet e Brazilit.

   Ky është momenti i pabesueshëm kur një stuhi filmohet papritmas duke “zbrazur” mijëra litra ujë në një liqen.

   Xhon Alite, ish-mafiozi shqiptaro-amerikan ka treguar historinë e jetës së tij në emisionin ‘Zonë e Lirë’ në Klan.

   I njohur si njëri ndër personat e afërt të familjes mafioze Gambino në SHBA, shqiptari John Alite ka folur këtë të premte në lidhje me

   Pak pas përfundimit të së takimit të radhës në botërorin Rusi 2018, Portugali-Spanjë, ka reaguar kryeministri Edi Rama.

   Një “vizitor” krejt i papritur është shfaqur këtë fundjave në brigjet e Vlorës.

   Megjithëse motrat nga Alabama, Mara Meighan dhe Jennifer Solis, nuk janë binjake, ato janë përfshirë në një ngjarje të tmerrshme “binj