Lista/ Nga Fevziu te Luana Vjollca, cilët janë të zgjedhurit e Ramës që do fluturojnë me "Air Albania"

20/09/2018 - 16:45

Zbulohen emrat e të zgjedhurve të kryeministrit Edi Rama në media për fluturimin e radhës me kompaninë e fluturimeve "Air Albania".

Pas fluturimit të studentëve të eskelencës dhe pensionistëve, radha për pak "përkëdhelje" me avionët e linjës më të fundit të fluturimeve është për gazetarë, artistë dhe njerëz të medias.

Faxweb.al ka zbardhur listën e plotë të personave që do të jenë pjesë e këtij udhëtimi, ku nuk mungon Blendi Fervziu, Bleona Qerreti, Ermal Mamaqi, apo njerëz të tjerë të ekranit.

Lista e plotë:

 1. Blendi Fevziu

 2. Rudina Xhunga

 3. Ermal Mamaqi

 4. Mira Kazhani

 5. Skender Minzhozi

 6. Flogert Muca

 7. Anri Bala

 8. Fred Peza

 9. Anila Basha

 10. Arban Hasani

 11. Sokol Balla

 12. Thimi Samarxhi

 13. Elja Zotka

 14. Lutfi Dervishi

 15. Edi Frangaj

 16. Muhamed Veliu

 17. Esiona Konomi

 18. Shpetim Nazarko

 19. Dafina Cuca

 20. Lorenc Vangjeli

 21. Iva Tico

 22. Qamil Xhani

 23. Sonil Frasheri

 24. Nertila Maho

 25. Bledar Zaganjori

 26. Mentor Kikia

 27. Alket Braho

 28. Enio Civici

 29. Ed Manushi

 30. Ola Xama

 31. Monda Lajthia

 32. Oljana Maloku

 33. Esmeralda Cenollari

 34. Dorina Azo

 35. Elizabeta Dosku

 36. Kristi Gongo

 37. Erjola Lata

 38. Geljano Fataj

 39. Rezarta Delisula

 40. Darina Tanushi

 41. Almarin Gegvataj

 42. Albiona Sulo

 43. Denada Shkodrani

 44. Gaz Paja

 45. Albana Osmani

 46. Bleona Qerreti

 47. Roza Lati

 48. Irida Lubani

 49. Aleksander Furrxhi

 50. Ani Ruci

 51. Mirela Milori

 52. Flor Binaj

 53. Luana Vjollca

 54. Anjeza Maja

 55. Andi Qosja

 56. Keti Banushi

 57. Jul Kasapi

 58. Brunilda Cami

 59. Manjoha Hasa

 60. Jonida Tashi

 61. Bledi Lumani

 62. Nertila Dosti

 63. Ornela Joti

 64. Xhirjeta Balla

 65. Luela Myftari

 66. Anila Jole

 67. Endrit Aga

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Telefonat celularë janë kthyer në një pjesë të pandashme të jetës sonë dhe shumë nuk i heqin nga dora as kur hyjnë për të kryer nevojat e

Selena Gomez është padyshim një nga yjet më të ndjekura në "Instagram".

Dy personave që drekojnë në një restorant mesatar në Shqipëri fatura nuk do t’i kalojë shumën prej 2,500 lekësh.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Londër, pasi një bankomat nisi të nxjerr para në kohën që njerëzit kalonin aty pranë.

Vetëm pak ditë më parë ylli televiziv Kim Kardashian ndodhej për një vizitë në “Shtëpinë e Bardhë” ku tregoi se ka nisur bashkëpunimin me

Ditë më parë, saktësisht në ditëlindjen e tij, Gjykata e Tiranës la të lirë reperin Stresi.

Albi Gjoka nga Durrësi, është një i ri shqiptar, që sapo ka hedhur hapat e parë të suksesit në rrugën e politikës së jashtme ndërkombëtar

Truri i njeriut mund të prodhojë 12.000 deri në 50.000 mendime në ditë, megjithatë ende nuk e dimë se çfarë tjetër është i aftë të bëjë.

Ashtu si lëkura, flokët tanë, sidomos në verë, kanë nevojë për mbrojtje nga dielli dhe hidratim.

Aktivitetet kriminale të lidhura me produktet e falsifikuara po kryhen nga rrjete të krimit të organizuar gjithnjë e më shumë të profesio