Lori publikon klipin e martesës madhështore të Sarës dhe Ledionit (VIDEO)

24/09/2018 - 08:45

Lori Hoxha ka postuar në logarinë e saj në YouTube klipin e dasmës së motrës së saj, Sarës dhe Ledionit.

Ashtu siç pritej, videoja disa minutëshe i ngjan një traileri të një filmi që në qendër ka një histori dashurie që kurorëzohet në martesë.

Videoja tregon me radhë momentet më prekëse të ceremonisë, që nga fustani i varur në mur që pret të vishet nga Sara, tek ecja në altar, fjalët prekëse të Lorit për çiftin, Vjollca Hoxha teksa qan me nipin në prehër, e deri te betimet që çifti i bënë njëri-tjetrit.

Videos i jep akoma më shumë jetë edhe prania e London-it të vogël që ishte i pranishëm në dasmën e prindërve të tij.

Dasma madhështore u mbajt në liqenin e Komos në Itali në gusht të këtij viti.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një video intime midis Nicole Scherzinger dhe Luis Hamilton është hakuar dhe shpërndarë gjerësisht në internet.

Duket se ende nuk janë shuar tensionet mes kunatave mbretërore angleze Kate Middleton dhe Meghan Markle, aq sa bashkëshortët e tyre respe

E ka pritur gjithë shpresë kthimin e tij në shtëpi, duke qendruar pranë hyrjes kryesore gjatë gjithë kohës që zhvilloheshin kërkimet në k

Aktori Florjan Binaj ka treguar historinë e propozimit që i bëri bashkëshortes së tij Sadina 15 vite më parë, në një rrëfim tepër të veça

Ornela dhe Arbri ishin çifti i parë që hapi episodin e kësaj të diele në “Lufta e Nuseve 5”, në Tv Klan.

Në mediat sportive të vendit është dhënë lajmi se kapitenja e ekipit kombëtar të volejbollit të femrave, Erblina Bici ka thënë "PO" pas p

Presidenti i Steauas së Bukureshtit, Xhixhi Bekali nëpërmjet një rrëfimi të publikuar së fundmi nga “Striripesurse” ka folur për të kalua

Një grua në SHBA, njoftoi policinë e Athens-Clarke, Atlanta se grabitësit i kishin vjedhur makinën bashkë me foshnjen 11 muajshe brenda.

Kim Kardashian e ka ekzagjeruar me vjeshjen e saj të fundit.

Çdo shenjë zodiakale ka veçantitë që e përfaqësojnë, sikurse edhe anët e tyre të errëta.