Macja e egërsuar mban "peng" të zonjën për dy ditë

24/01/2020 - 17:55

Sa e çuditshme aq edhe e vërtetë! Një grua u izolua për dy ditë me rradhë në kuzhinën e shtëpisë së saj dhe mbahej "peng" nga macja e saj. Sa herë që ajo largohej nga kuzhina, macja e sulmonte dhe e gërvishte ndaj ajo u detyrua që të qëndrojë në kuzhinë e frikësuar.

Ngjarja ndodhi në qytetin e Arjanguelsk në Rusi, teksa gruaja tregon se macja e saj u egërsua së tepërmi. Pas dy ditësh e "burgosur", ajo arriti të shpëtojë. Gruaja, e cila nuk është identifikuar, dilte në dritare dhe thërriste për ndihmë.

Autoritetet u futën në apartamentin e saj dhe arritën të kapnin macen e egërsuar me batanije. Fatmirësisht gruaja nuk kishte dëmtime serioze.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas kërkesës së lartë për maska mbrojtëse nga koronavirus, kompania e njohur "Fendi" ka hedhur në treg "linjën" e saj.

Pasi e ëma e Quaden Bayles, (një djalë 9-vjeçar nga Australia, i lindur me nanizëm) postoi një video ku tregonte pasojat që vuante i biri

Ylli i familjes Kardashian-Jenner, Kim Kardashian, e kujton të atin e ndjerë në çdo festë dhe ditën e sotme i ka dedikuar disa fjalë prek

Në familjen e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, sot ka festë, pasi djali i madh, Drini, mbush 9 vjeç.

Seriali “Friends” që ka bërë namin në të gjithë botën do të rikthehet sërish në ekran.

Nuk janë të pakta rastet që shqiptarët mahnisin juritë e evenimenteve kushtuar këngëve dhe talenteve të reja në të gjithë botën.

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump është tallur me fitoren historike të Koresë së Jugut për filmin më të mirë në

Bullizmi është një fenomen që prek së tepërmi fëmijët me nevoja të veçanta ose aftësi ndryshe.

Princi Harry dhe Meghan Markle nuk do të përdorin më markën e tyre Sussex Royal, konfirmoi sot zëdhënësja e tyre.