Marjana Kondi tregon pengun më të madh të jetës: Pendohem që nuk bëra dy fëmijë

23/05/2020 - 18:02

Aktorja e njohur Marjana Kondi rrëfeu së fundmi pengun e saj më të madh në jetë. Ajo ka treguar se peng i ka mbetur fakti që përveç vajzës, nuk bëri një fëmijë të dytë. Gjithçka teksa në emisionin ‘Glamour Zone’, u pyet për momentin më të vështirë në martesë.

“Nuk mendoj se kemi patur ndonjë moment shumë të vështirë, por do të të them diçka për të cilën pendohem. Pendohem që nuk kam bërë një fëmijë të dytë. Nuk është normale të kesh mundësi dhe të qëndrosh vetëm me një fëmijë”, tha ajo.

E pyetur nëse mungesa e fëmijës së dytë erdhi për shkak të karrierës, Marjana u shpreh se, “Jooo, çfarë karriere. Unë bëj një punë normale si të gjithë. Thjesht nuk e di, pse nuk e bëra një fëmijë të dytë, dhe pendohem shumë për këtë”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shefja e Spitalit Infektiv, Najada Çomo kalon shumicën e kohës së saj duke u kujdesur për pacientët me Covid-19.  Madje kjo ndodh edhe ku

Gjithkush mund ta ketë provuar ndjesinë sikur po bie nga një lartësi e caktuar në një moment të jetës së tij.

India po përgatitet të inaugurojë Atal Tunel, galerinë rrugore më të lartë në botë, në lartësinë 3000 metra.

Është zbuluar ADN-ja më e vjetër e Neandertalit në Europën Qendrore dhe Lindore. Ajo daton që 80 000 vjet më parë dhe u gjet duke analizu

E shtuna që lamë pas, i gjeti klubet e natës në Britaninë e Madhe, tejet të mbushura nga të rinjtë. Grupe, grupe, ata prisnin në radhë pë

Biznesmeni Eldi Dizdari, i njohur ndryshe edhe si Denis Matoshi, ishte një nga të arrestuarit e para dy ditëve si pjesë e kartelit të kok

Pamje plot gjallëri vijnë së fundmi nga klubet e natës së qytetit kinez Vuhan, i cili si ish-epiqendër e pandemisë raporton zero raste të

Platformat sociale, TikTok dhe WeChat do të ndalohen në tregjet amerikane të aplikacioneve nga dita e diel, përveç nëse presidenti i Shte