Marrëdhënie e komplikuar mes Keisit dhe Stresit, bukuroshja jep mesazhin e çuditshëm

28/05/2020 - 21:28

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, që njihet ndryshe me emrin e artit Stresi, ndodhet prej kohësh në një raport të komplikuar me bukuroshen Keisi, që edhe ata vetë nuk e përcaktojnë dot, janë apo jo në një lidhje.

Teksa jetojnë në distancë prej muajsh, Keisi ka dhënë një mesazh të çuditshëm sot. E pyetur nga një ndjekëse nëse do vijë në Shqipëri, ajo është përgjigjur në mënyrë të prerë.

“Nuk kam çfarë bëj në Shqipëri”, shkruan Keisi, e cila jeton në Kanada.

Nuk dimë çfarë të kuptojmë nga kjo përgjigje, duke qenë se në Shqipëri ndodhet Stresi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shfaqen delfinët në bregdetin e Currilave në Durrës!

Një ngjarje tragji-komike i ka ndodhur një gjermani, i cili kishte zgjedhur të kalonte pushimet në Ulqin.

Zindzi Mandela, vajza e udhëheqësve të Afrikës së Jugut Nelson dhe Winnie Mandela, ka ndërruar jetë papritur në moshën 59-vjeçare.

Ndahet nga jeta Kelly Preston, bashkëshortja e John Travolta.

Një familje e njohur aktorësh në Indi ka rezultuar pozitive nga testi i koronavirusit Covid-19.

Nëse do të ishte gjallë, Princeshë Diana do të ishte sot 59 vjeçe.

Rober Irwin është një figurë e njohur televizive në Britaninë e Madhe.

Ndërkohë që të gjithë instancat shtetërore e shëndetësore po bëjnë thirrje për distancim social, në veçanti në klube e lokale, me sa duke

Një protestë e pazakontë është shënuar në Hamburg të Gjermanisë, ku punëtoret e seksit kanë kërkuar që bordellot të mos mbyllen në periud

Të gjitha femrat e dinë që kurrsesi nuk mund të ndodhë që puçrrat, pikat e zeza dhe ato dhjamore të bardha të zhduken brenda natës, por m