Marsela Çibukaj tregon historinë e dashurisë me Vitmar Bashën

11/12/2019 - 20:36

Marsela Çibukaj është një ndër këngëtaret shqiptare që ka spikatur me zërin e saj dhe është bërë tashmë shumë e dashur për publikun. Së bashku me të dashurin e saj, Vitmar Basha kanë qenë këtë pasdite në programin “Rudina”, ku kanë rrëfyer më tepër për historinë e tyre të dashurisë dhe sesi të dy bashkë po ecin në rrugën e bukur të dashurisë dhe muzikës.

“Ndonjëherë na marrin mësysh dhe zihemi. Vitmari është ai më i qëndrueshmi sepse ne vajzat na merr pak më shumë emotiviteti. Vitmari kapet tek thelbi, unë tek detajet. Thelbi është që ka ndjenja të sinqerta dhe të ndërthurura me pasionet që ne kemi që në vegjëli. Muzika është nga të parat, por jo vetëm, udhëtimet na pëlqejnë, edhe gatimi na pëlqen”, shprehet Marsela.

Vitmari tregon se ai është rregulli, ndërsa Marsela kaosi që krijon gjëra të bukura.

“Mund të themi që Marsela është kaosi, unë jam rregulli, e çuditshmja. Marsela është kreativiteti, e cila me dy nota arrin të krijojë këngë. Kaosi që e karakterizon bën që të krijojë gjëra shumë të bukura”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Italia është në planet e aktores së njohur Jennifer Lopez për të jetuar.

Kate Middleton dhe Princ William kanë tre fëmijë dhe janë të lumtur me kaq edhe pse dukesha e dëshiron një të katërt.

Një 12-vjeçare në Pakistan ka parë vdekjen me sy pasi një ortek bore përfshiu shtëpinë e saj në Kashmir.

Të qenët single ka avantazhet e veta. Nuk është vetëm një mendim, por një pohim shkencor.

Andreja Rupiter është një ndër sportistet më të përfolura në Kroaci. Ajo është pjesë e klubit të hokejit, Zrinjevaç.

Ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare shoferja e parë femër për traktorë në Kinë, e cila është shpallur edhe si ikonë kombëtare.

Nëse e shikon L’Akuilën nga larg, qyteti është i rrethuar nga vincat dhe shenja të një prej tërmeteve më të rëndë në historinë e Italisë.

Vendimi i Meghan Markle dhe Princ Harry-t për t’u tërhequr nga detyrat mbretërore dhe për të jetuar larg Anglisë, ka hasur në reagime të

Dashi: Në pamje të parë Dashi duket egoist, por kur e njeh nga afër kupton se është krejt e kundërta.

Lajmet që përfshijnë familjen mbretërore këtë periudhë kanë qenë të shumta.