Marsi në Luan do t’ju fusë në mendime të gjithëve, si ndikon ai tek të gjitha shenjat e horoskopit

11/06/2021 - 12:48

Marsi është planeti i energjisë dhe jetës suaj mund t’i kishte munguar, por kjo situatë po ndryshon pasi tashmë planeti do të kalojë në shenjën e Luanit. Zbuloni si do të ndikojë në të gjithë zodiakun.

1.Dashi: Të lindurit në shenjën e Dashit do të përballen me disa probleme të vogla gjatë gjysmës së dytë të muajit qershor. Nuk është momenti i duhur për të humbur toruan dhe kërkuar zgjidhje, kështu që përpiquni të ruani qetësinë.

2.Demi: Dikush që e keni për zemër mund të ketë nevojë për ju, kështu që jepini gjithë vëmendjen dhe kohën tuaj.

3.Binjakët: Lajmi i keq për të gjithë Binjakët, kalimi i Marsit në shenjën e Luanit nuk do të jetë aspak frytdhënës për shenjën tuaj. Papritmas do të vini re rënie të energjive, dëshirës për të dalë dhe argëtuar, si dhe mund të anuloni ndonjë udhëtim.

4.Gaforrja: Në ajër ndihet një lloj tensioni, i cili i ka fillesat që në muajin maj. Energjia e Marsit do t’ju ndihmojë të shuani gjithë dyshimet që keni, si dhe të sqaroni një herë e mirë problemet e së shkuarës. Mos rrini këmbëkryq, por reagoni.

5.Luani: Do të tërhiqeni nga çdo aktivitet dhe do t’i kushtoni rëndësi vetëm vetes dhe njerëzve të dashur. Sa mirë, eh kush nuk do ta donte pak qetësi!

6.Virgjëresha: Një burim i ri energjie do të përshkojë shenjën tuaj dhe duhet të përfitoni sa më shpejt prej tij. Do t’i përjetoni gjërat ndryshe dhe do të ëndërroni njëlloj sikur ishit fëmijë.

7. Peshorja: Peshoret janë gjithmonë nën shënjestrën e të tjerëve, por kësaj herë jeni më të fortë se ata. Tashmë askush nuk mund t’ju paragjykojë, kritikojë apo kushtëzojë jetën tuaj, vazhdoni kështu dhe mos u dorëzoni.

8.Akrepi: Ky është momenti i duhur për të sqaruar pakënaqësitë dhe hatërmbetjet me partnerin,partneren. Mos u frikësoni, dashuria do të triumfojë mbi gjithçka.

9.Shigjetari: Shigjetari përpiqet t’u shpëtojë gjithmonë përgjegjësive dhe impenjimeve, por kësaj here do të çuditeni edhe vetë me vullnetin që do të shfaqni për t’u kujdesur për veten.

10.Bricjapi: Ka ardhur koha të ripërcaktoni përparësitë në jetën tuaj dhe të argëtoheni pak më shumë. Dilni me miqtë, bëni njohje të reja, me pak fjalë jetoni përtej punës dhe karrierës.

11.Ujori: Marsi do të sfidojë të gjithë Ujorët që të mësojnë të mbrojnë më shumë emocionet e tyre dhe botën e brendshme. Përpiquni të bëni paqe me veten, mjaft me etiketimet si shenjë e dobët dhe fatkeqe.

12.Peshqit: Peshqit do të jetojnë më intensivisht emocionet e tyre dhe momentet e ëmbla, për të cilat kanë aq shumë nevojë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një postim në rrjete sociale i kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj ka ngritur dyshimet se këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua

Kombinimi i veshjeve me aksesorë shtesë për të krijuar një stil unik është pjesë e pandarë e përditshmërisë së artistes durrsake Asel Ist

Majat e djegura të flokëve janë një shqetësim i vazhdueshëm, por nëse tregohesh pak më e kujdesshme, mund t’i evitosh.

Princi Philip do të kishte festuar 100-vjetorin e lindjes më 10 qershor dhe me rastin e ditës së tij të lindjes, anëtarët e familjes mbre

Janë plot dhjetë ndryshime ato të cilat sjellin në vetvete kundërshtime mes gjinisë mashkullore dhe femërore.

Kur punojmë shumë për të përfunduar një projekt, shumica prej nesh përpiqen të dëgjojnë muzikë, në mënyrë që të përqendrohemi në detyrën

Një 18-vjeçare në Itali ka ndërruar jetë si pasojë e një tromboze.

Studiuesja e astrologjisë Keti Sula ka treguar se përse kryeministri Edi Rama fitoi zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Në verë më shumë se kurrë, dielli shqetëson shikimin tonë, prandaj përdorimi i syzeve dielli bëhet më i domosdoshëm.

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini ka publikuar një foto të vjehrrës, ku i uron ditëlindjen dhe tregon se ka një marrëdhënie të m