Mbyllja në shtëpi, Gregor Rama tregon gjënë më të vështirë

29/03/2020 - 14:15

Prej më shumë se dy javësh, vendi ynë është mbyllur si pasojë e përhapjes së Covid-19.

Kryeministri Edi Rama në daljet e tij të përditshme ka paralajmëruar një sërë masash, ndërsa nga e hëna njerëzit do të dalin vetëm me autorizim për të blerë ushqimet.

Edhe vetë kryeministri dhe familja e tij janë mbyllur në shtëpi në këtë periudhë.

Djali i tij i madh, Greg Rama duket se po e përjeton jo fort mirë këtë situatë.

“Ndonjëherë asgjëja është gjëja më e vështirë për t’u bërë”, ka shkruar djali i kryeministrit në Instagram.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ashtu si çdo fillim muaj, astrologia e njohur Meri Shehu ka qenë e ftuar në emisionin "Rudina", ku edhe ka bërë renditjen e shenjave me m

A ekzistojnë strategji të veçanta për të hyrë në zemrën e një personi dhe për t’i bindur ata që të jenë pjesë e jona?

Këngëtari i njohur Chris Trousdale është ndarë nga jeta në moshën 34 vjeçare. Lajmi i trishtë për ndarjen nga jeta para kohe të ish-anëta

“Një vajzë 8-vjeçare e punësuar në mënyrë të paligjshme si shërbëtore është vrarë nga punëdhënësit e saj në Rawalpindi, Pakistan pasi hum

NASA ka publikuar një foto të veçantë të liqenit të Shkodrës, e kapur nga hapësira.

Një peticion ka nisur në Izrael, që po bën thirrje që këngët e Dua Lipës të ndalohen në radio.

Nëse deri tani e keni përdorur deodorantin vetëm për aromë të mirë dhe për të parandaluar djersitjen në zonën e sqetullave, është momenti

Sot do të flasim për shenjat zodiakale që kanë shpesh dhe gjithmonë frikë.