Mbyti dhe copëtoi trupin e të dashurës, kapet duke hedhur kufomën në lumë

19/04/2018 - 22:28

   Masakroi të dashurën në 11 copa, kapet duke e hedhur trupin e saj në lumë. Shahnawaz Sheikh thuhet se ka mbytur Zulekha Sheikh para se të copëtonte dhe më pas ta flakte. Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Indi.

Ai e ka joshur atë duke e marrë në banesën e tij dhe pas një debati të fortë ai e ka mbytur. Mësohet se Shahnawaz Sheikh, baba i dy fëmijëve, kishte një marrëdhënie jashtë martese me Sheikh.

Kohët e fundit, Zulekha ishte përpjekur ta bindte Sheikun që ta linte gruan. Ajo gjithashtu i bënte presion, atij duke i kërkuar para vazhdimisht. Por kohët e fundit, marrëdhënia e tyre jashtëmartesore filloi të kishte probleme të shumta.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Për këngëtaren Rezarta Shkurta, dita e sotme është një nga më të bukurat, pasi vogëlushja e saj Hera feston ditëlindjen.

Victoria dhe David Beckham janë përballur me një situatë aspak të dëshiruar teksa shtëpia e tyre e pushimit në fshat është tentuar të gra

Një nënë dhe foshnja e saj fluturuan në ajër, pas shpërthimit të rrotës së një automjeti mallrash.

Cristiano Ronaldo doli dje në një konferencë për shtyp para mediave, ku foli për sfidën e ditës së sotme, atë mes Mançester Junajtid dhe

Një shtetas turk është në probleme me ligjin, për shpërdorimin e linjës së emergjencës së policisë.

Para pak minutash, në media ka qarkulluar një lajm që i ka habitur të gjithë.

Një studente 21-vjeçare nuk mundi të përjetonte dot stresin që kaloi në qeli për një aksident rrugor që kishte shkaktuar, duke i dhënë fu

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku e shohim në Bjeshkët e Nëmuna.

Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, apo ajo që pritet të jetë edhe mbretëresha e ardhshme e Britanisë, duket se ka probleme me fustanet

Kjo foto e bërë nga NASA në Antarktikë ka mahnitur jo pak njerëz. Ajsbergu është një drejtkëndor i rregullt, si i prerë me thikë.