Me dekoltenë e hapur dhe fundin e çarë, Zaimina Vasjari ka një njoftim për fansat

31/07/2020 - 22:10

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vajsarim ka lajmëruar së fundmi rikthimin në muzikë pas pauzës katër vjeçare. Me një pozë mjaft provokuese, ku shfaqet e veshur me të verdha dhe e ulur në një karrige, jep lajmin e shumëpritur nga fansat.

“Sa më kishte munguar, pas katër vitesh së shpejti me një këngë të re”, shkroi këngëtarja krahas fotos.

Zaimina mbante veshur një bluze me dekolte të hapur, që i ekspozonte gjoksin bombastik dhe një fund të çarë deri në bel.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nën dyshekë, qilima, në rrobat e papastra, libra ose sirtarë… Nëse zgjidhni këto vende për të ruajtur para, duhet ta dini se hajdutët “do

Produktiviteti nuk varet nga koha e qëndrimit në punë. Por si mund të jeni produktivë dhe jo vetëm të zënë në punë?

Të jesh blogere sot në Shqipëri duket hera-herës si një trend.

Pasagjerët e një fluturimi nga Nisa në Oslo do të duhet të zbatojnë një karantinë dhjetëditore, për shkak se avioni i tyre zbriti në të n

Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, njihet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm, por edhe pamjen e jashtme, ku shfaqet gjithmonë e kurua

Mbretëresha Elizabeth dhe Princi Philip rrezikojnë të mbeten të izoluar në rezidencën skoceze në Balmoral, ku ato janë atje prej disa dit

Ish-mbreti i Spanjës Juan Carlos, që ka lënë vendin pas akuzave për korrupsion ndodhet në Abu Dhabi, në një rezidencë të një superhoteli

Prej disa muajsh, pandemia ka pushtuar botën duke krijuar vështirësi dhe probleme të ndryshme.

Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama, ka treguar se vuante nga një depresion i një shkalle të ulët për sh

Pasuria e themeluesit të Facebook-ut, Mark Zuckerberg, veçse vjen duke u rritur.