"Me telefon 7000€!" Habit deputeti i qarkut të Durrësit

15/05/2019 - 22:53

Deputeti më i ri i qarkut të Durrësit, Kujtim Gjuzi, ka pranuar në studion e emisionit “Opinion” se mban një telefon celular që minimalisht kushton 7000 euro.

Kryetari i Partisë Konservatore ka treguar se telefoni i markës “Vertu” është i bërë posaçërisht për Partinë Konservatore dhe kushton plot 7000€. 

Në pasurinë e tij, Gjuzi numëron edhe një makinë tip “Mercedez Benz Sllon” dhe një orë nga kompania e famshme “Atlantic”.

“Kam në shtëpi një makinë Sllon të para 20 viteve. E kam akoma në shtëpi.”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nëse deri tani e keni përdorur deodorantin vetëm për aromë të mirë dhe për të parandaluar djersitjen në zonën e sqetullave, është momenti

Sot do të flasim për shenjat zodiakale që kanë shpesh dhe gjithmonë frikë.

Autoritetet në Austri planifikojnë ta shndërrojnë ndërtesën, ku ka lindur diktatori Adolf Hitler në stacion policie.

Një nga mjekët kinezë që pati një nxirje lëkure nga trajtimi kundër koronavirusit, ka ndërruar jetë për shkak të Covid-19.

U ndanë s’u ndanë. Lidhja mes Albës dhe Albit u komentua shumë herë, sidomos ditët e fundit kur flitet për një ndarje mes tyre.

Vdekja tronditëse e George Floyd, afro-amerikanit që u vra nga policia gjatë arrestimit ka shkaktuar një reagim të jashtëzakonshëm në SHB

Miliarderi norvegjez Kjell Inge Rokke, i cili ka vënë një pasuri të madhe nga nxjerrja e naftës, po ndërton një jaht madhështor i cili ka

Jorge Rodriguez-Gerada ka pikturuar në një park në New York, portretin e një mjeku që vdiq nga koronavirusi.

Revista Forbes përmes një artikulli ka pretenduar se Kylie Jenner nuk është më miliardere dhe se ajo ka gënjyer për shifrat e dhëna.

Unaza prej 14 karat ari dhe diamanti, të cilën Kobe Bryant ia dhuroi mamasë së tij 20 vjet më parë, është shitur për një  shumë prej 206