Meghan dhe Harry festojnë për herë të parë në Los Angeles “Ditën e Falenderimeve”

27/11/2020 - 17:09

Larg Londrës, Meghan Markle dhe Princ Harry festuan “Ditën e falënderimeve” për herë të parë në vilën e tyre 14 milionë dollarëshe në Santa Barbara, SHBA.

Sipas mediave të huaja ishte një darkë e qetë familjare e gatuar nga vetë dukesha e Sussex, e cila thuhet se është një kuzhiniere shumë e mirë, me bazë perimesh të ndryshme dhe gjel deti.

Festës familjare sipas revistës “People” iu bashkua dhe nëna e Meghan, Doria Ragland. Edhe vitin e kaluar Meghan dhe Harry së bashku me djalin e tyre e kaluan "Ditën e Falenderimeve" larg familjes mbretërore, në Kanada.

Por duket se edhe Krishtlindjet këtë vit do të jenë larg Londrës. Sipas një burimi për “People” çifti së bashku me djalin e tyre 19 muajsh janë shumë të lumtur në SHBA.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas shpalljes si president i Joe Biden, Ivana Trump, bashkëshorti i saj dhe Donald Trump janë larguar nga Washingtoni në Florida, duke lë

Vladimir Putin ditët e fundit është në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas zbulimit të vajzës së tij sekrete.

Këngëtari polifonik, Guri Rrokaj i ka kushtuar një këngë Presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan.

Një ceremoni e cila kishte shumë pak persona dhe ndër të tjera ajo që ra në sy, ishte veshja lejla që kishin zgjedhur disa nga gratë më t

Këngëtarja Fjolla Morina ishte padyshim një nga personazhet më të përfolur të 2020-të.

23-vjeçarja Victoria Strauss ka vdekur në një aksident të frikshëm në Ohio, të SHBA, teksa tentonte të paguante parkimin me kartën e saj.

Autopsia ka zbuluar të vërtetën e vdekjes së modeles Alexis Robinault Sharkey, trupi i së cilës u gjet pa shenja jete në një rrugë në Tex

Tiffany Trump, vajza më e vogël e ish-presidentit amerikan, Donald Trump është fejuar me të dashurin e saj, Michael Boulos.

Avokatët e Dukeshës së Sussex, Meghan Markle kanë deklaruar se padia kundër tabloidit "Associated Newspapers" për shkelje të privatësisë

Viti 2021 pritet të jetë shumë më ndryshe se viti pandemik që lamë pas, për shkak të të cilit u anuluan shumë prodhime kinematografike os