As Meghan Markle nuk mund të ketë gjithçka!

25/03/2019 - 19:21

Një eksperte e familjeve mbretërore ka akuzuar Meghan Markle sepse sipas saj ajo ka tendenca që të jetë një “Yll ndërkombëtar”, edhe pse është e martuar me princin e familjes mbretërore britanike.

“Mendoj që Meghan duhet ta kuptojë që nuk mund të jetojë jetën siç do ajo. Duhet ta dijë që tani është pjesë e familjes mbretërore, dhe nuk është më pjesë e Hollywoodit. Duhet të sillet ndryshe.” thotë Anna Pasternak.

“Ajo duhet ta kuptojë që nuk mund të jetë një yll ndërkombëtar. Ajo duket se po tenton që ta sjellë stilin e saj të jetës brenda monarkisë, dhe nuk e mendoj se kjo është e përshtatshme, dhe me shumë gjasë nuk do të funksionojë.” shtoi Pasternak.

“Në fakt Markle nuk ishte as në listën e yjeve të Hollywoodit, përpara se ajo të lidhej me Princin Harry. E para kësaj ajo ka qenë vetëm një aktore mbështetëse, pa pasur ndonjë rol kryesor”,- tha ekspertja Pasternak, raporton Fox News.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një vajze të vogël, e cila gjeti një prezervativ të përdorur në ushqimin që kishte blerë në McDonald’s, i është bërë një test STD për të

Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë, ka festuar të dielën 93-vjetorin e lindjes, d

Atëherë kur ëndrrat e Jolandës ishin bërë thuajse realitet, me një bashkëshort që e kishte zgjedhur vetë dhe dy fëmijë si fryt i dashuris

Skeleti i Ivan Klyucharev-it, 31-vjeçarit të zhdukur 2 vjet më parë e që aspironte të ishte iluzionist, u gjet i prangosur pas një peme n

Një diamant i rralë ngjyrë blu është zbuluar në Botswana.

Tani që ka bërë divorcin me partinë e saj, sepse nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit, Rudina Hajdari ka marrë përsipër që të bëjë

52-vjeçari Alberto Vazzoler, një ish-dentist nga San Donà di Piave në tetorin e vitit 2016 fshehu paratë te soba pasi nuk i kishte deklar

Pornostarja Anna Ciriani është mes kandidatëve për zgjedhjet në Parlamentin Europian.

Duheshin dhe 5 minuta të përfundonte ndeshja mes Siksers dhe Nets në NBA dhe në stolin e vendasve, Xhoel Embind, me bluzë ka mbuluar hund