Meghan Markle rrëzon nga froni klanin Kardashian-Jenner

19/11/2019 - 15:57

Dukesha e Sussexit ka rrëzuar nga froni sipërmarrësen Kylie Jenner duke u kthyer në një nga femrat më me stil të këtij viti.

Sipas Lyst Index, Meghan Markle është ndër më të kërkuarat për 216 veshje që është paraqitur gjatë këtyre muajve.

Kylie Jenner ka rënë në vendin e shtatë, ndërkohë që Kim Kardashian më poshtë se vendi i dhjetë.

Kështu që klani Kardashian-Jenner nuk mban më frontin e influencueseve të veshura më mirë.

Platforma e kërkimeve Lyst llogariti të dhënat bazuar në shitje, klikime, kërkime si dhe reagime në rrjete sociale.

Lista e 10 personave të veshur më mirë për vitin 2019

  • Dukesha e Sussexit
  • Timothee Chalamet
  • Zendaya
  • Billie Eilish
  • Cardi B
  • Lisa, Blackpink
  • Kylie Jenner
  • Lizzo
  • Harry Styles
  • Billy Porter 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fotografitë dhe videot e kryeministrit britanik, Boris Johnson duke votuar së bashku me qenin e tij, Dilyn, nuk janë të vetmet që janë bë

Kjo është vila mbresëlënëse e gazetares së njohur Ellen DeGeneres në Los Angeles.

Revista "Forbes" ka renditur të parën në listë si gruan më të fuqishme në botë për vitin 2019, kancelaren gjermane, Angela Merkel.

Nëse ju është thyer zemra nga partneri juaj, me shumë gjasa i përket njërës nga këto shenja zodiakale.

Një stilist dhe princ i Emirateve të Bashkuara Arabe vdiq pas përdorimit të kokainës dhe marrëdhënieve intime, në banesën e tij në vlerë

Festat janë koha ideale për të reflektuar. Çfarë kemi bërë mirë dhe çfarë mund të përpiqemi të bëjmë më mirë?

Një letër fare e thjeshtë, nga një 7-vjeçare ka përlotur mbarë rrjetin, teksa vogëlushja i kërkon Babagjyshit një shtëpi dhe ushqim për f

Njerëzit bien në dashuri në mënyra të ndryshme, sepse disa dashurojnë me shikim të parë e të tjerë marrin më shumë kohë.

Një i ri nga New York-u  ka humbur jetën, pasi është shtypur nga një makinë, e cila ka qenë pa shofer.

Nëse doni të provoni një eksperiencë ndryshe, mund të vizitoni restorantin e parë nënujor të ndërtuar në Norvegji me një kapacitet total