Melania vë sërish në siklet Donald Trump, videoja bën xhiron e botës

05/06/2020 - 08:15

Nuk janë të rralla rastet kur Melania Trump e ka vendosur në siklet bashkëshortin publikisht. Videot ku ajo nuk pranon t’i japë dorën apo i shmanget puthjes së presidentit Trump janë të shumta.

Mirëpo, një tjetër video e sikletshme e çiftit presidencial po bën xhiron e rrjetit. Gjatë një shfaqjeje publike në Washington, çifti ndaloi për të bërë foto. Ajo që ra në sy ishte fytyra e vrenjtur e Zonjës së Parë.

Teksa Trump mundohej të dukej i qeshur, Melania kishte një pamje të akullt në fytyrë. Në një moment ai i kërkoi bashkëshortes të buzëqeshë, ndërsa ajo vendos pak buzën në gaz.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Milica Dabovic, kampione Europe me Serbinë në vitin 2015, ka qenë një nga basketbollistet më të bukura.

Trajnerja e fitness-it, Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në 5" në Top Channel ku foli për lidhjen e veçantë me qenushin e sa

Gjendet trupi i pajetë i aktores Naya Rivera, në një liqen në shtetin amerikan të Kalifornisë.

Shfaqen delfinët në bregdetin e Currilave në Durrës!

Një ngjarje tragji-komike i ka ndodhur një gjermani, i cili kishte zgjedhur të kalonte pushimet në Ulqin.

Zindzi Mandela, vajza e udhëheqësve të Afrikës së Jugut Nelson dhe Winnie Mandela, ka ndërruar jetë papritur në moshën 59-vjeçare.

Ndahet nga jeta Kelly Preston, bashkëshortja e John Travolta.

Një familje e njohur aktorësh në Indi ka rezultuar pozitive nga testi i koronavirusit Covid-19.

Nëse do të ishte gjallë, Princeshë Diana do të ishte sot 59 vjeçe.

Rober Irwin është një figurë e njohur televizive në Britaninë e Madhe.