Miliarderja i jep fund jetës së bashku me vajzën 5-muajshe

12/01/2021 - 15:47

Biznesmenja e njohur në Hong Kong, Luo Lili i ka dhënë fund jetës së bashku me vajzën e saj 5-muajshe. Dyshohej se ajo vuante nga depresioni pas lindjes dhe kjo mund ta ketë çuar drejt vdekjes.

Luo Lili është gjetur e pajetë më vajzën e saj përpara një blloku apartamentesh. Ajo vinte nga një familje mjaft e pasur dhe ishte themeluesja e kompanisë "TriBeluga". Miliarderja kishte studiuar në SHBA e më pas kishte jetuar në Zvicër dhe Australi.

Ajo ishte një nënë beqare dhe shpesh herë ndante në rrjetet sociale foto me të bijën. Luo njihej edhe me personazhe publike siç ishin Rita Ora dhe Hillary Clinton.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çdo 14 shkurt dyqanet e luleve kanë më shumë shitje, restorantet më shumë rezervime dhe të gjithë po mendohen si të surprizojnë dikë.

Agron Duka ka festuar ditëlindjen e tij të 63-të, ditën e sotme.

Si gjithmonë, kundër rrymës! Emmanuel Adebayor, futbollisti nga Togo, i cili ka qenë pjesë e skuadra të mëdha europiane Arsenal, Manchest

Pasi u largua nga Shtëpia e Bardhë, Donald Trump iu kthye pasionit të tij të vjetër; golfit.

Flokët që këputën, maja apo rrënjë të ashpra nuk janë kurrë një eksperiencë e këndshme.

Një dashamirës i maceve që gjeti një kotele të vogël të varrosur në dëborë mendoi se ishte e humbur, por më vonë zbuloi se ishte një nga

Anwar Hadid u rikthye për të punuar në Londër ditën e mërkurë, pasi u kthye nga udhëtimi i tij në Meksikë me të dashurën e tij, Dua Lipa.

Një vajzë 10-vjeçare ka humbur jetën në spitalin Di Cristina në Palermo, për shkak të një sfide në "Tik Tok".

Pas shpalljes si president i Joe Biden, Ivana Trump, bashkëshorti i saj dhe Donald Trump janë larguar nga Washingtoni në Florida, duke lë