Miranda Kerr tregon sekretin për të patur lëkurë me shkëlqim

21/01/2020 - 15:58

Miranda Kerr është një nga modelet më të famshme që të gjithë admirojnë lëkurën e saj të pastër dhe me shkëlqim. Por çfarë bën ajo për pamje me këtë rezultat?!

Në një intervistë ajo zbuloi se përdor balsamin e buzëve për të vënë në pah vetullat dhe mollëzat. Kjo i jep asaj një shkëlqim natyral, shumë rinor pa ekzagjerim.

Sigurisht, duhet të siguroheni që ngjyra e balsamit të buzëve nuk është intensive por në ton natyral për t’ju ​​dhënë një prekje freskie në lëkurë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një australian ka zbuluar një krijesë të çuditshme në një plazh në afërsi të qytetit Perth.

Nëse do të kishte një shenjë të vështirë për t’u përshkruar, ajo është:  binjakët, kameleonët e zodiakut që gjithmonë përshtaten në bazë

Vitin e kaluar, Kina rezultoi me trefishin e miliarderëve të rinj ndaj SHBA-së, të cilët pasurinë e tyre e kanë fituar kryesisht në sekto

Kur vendosim të impenjohemi në një marrëdhënie dashurie, duhet të jemi të ndërgjegjshëm se, edhe pa vullnetin tonë, mund të vuajmë ose të

Hong Kongu do t'u dhurojë banorëve të tij një tufë me para që ata ti shpenzojnë ndërkohë që vetë qeveria lokale përpiqet të shpëtojë ekon

Bashkëshortja e nipit të Nexhmije Hoxhës, këngëtarja Rezarta Shkurta ka reaguar me anë të një postimi në Instagram lidhur me ndarjen nga

Xiao Xiao është deklaruar pa koronavirus 17 ditë, pasi ajo lindi me infeksionin viral në spitalin e fëmijëve në Wuhan.

Është zhvilluar dje pasdite në Los Angelos ceremonia e lamtumirës për ish-basketbollistin Kobe Bryant, i ndarë nga jeta në mënyrë tragjik

Modelja shqiptare Keisi Muça, e cila jeton prej kohësh në Seul, ka treguar se si ka shpëtuar nga koronavirusi.