Mjekja e njohur në Durrës fiton betejën me Covid-19, kolegët e presin me lule

03/12/2020 - 17:24

Rikthimi në punë pas karantinimit prej Covid-19, ka qenë i veçantë për mjeken e njohur neurologe Eda Harizi.

Stafi i repartit të Neurologjisë ia ka “mbuluar” mjekes tavolinën e punës me lule, siç shihet edhe në foton e publikuar nga vetë ajo.

E emocionuar nga kjo mikpritje mjaft e ngrohtë, mjekja e njohur në Durrës shkruan në një postim në rrjete sociale:

“Coming back again to my work !

Nje falenderim nga zemra per gjithe kolektivin e Neurologjise qe sot me priten me urime zemre, me lule e me dashuri....

Nje falenderim per gjithe koleget dhe miqte qe me shprehen mbeshtetjen ne ditet e mija te covidit!”

Coming back again to my work ! Nje falenderim nga zemra per gjithe kolektivin e Neurologjise qe sot me priten me...

Posted by Eda Harizi on Wednesday, December 2, 2020

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një vajzë 10-vjeçare ka humbur jetën në spitalin Di Cristina në Palermo, për shkak të një sfide në "Tik Tok".

Pas shpalljes si president i Joe Biden, Ivana Trump, bashkëshorti i saj dhe Donald Trump janë larguar nga Washingtoni në Florida, duke lë

Vladimir Putin ditët e fundit është në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas zbulimit të vajzës së tij sekrete.

Këngëtari polifonik, Guri Rrokaj i ka kushtuar një këngë Presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan.

Një ceremoni e cila kishte shumë pak persona dhe ndër të tjera ajo që ra në sy, ishte veshja lejla që kishin zgjedhur disa nga gratë më t

Këngëtarja Fjolla Morina ishte padyshim një nga personazhet më të përfolur të 2020-të.

23-vjeçarja Victoria Strauss ka vdekur në një aksident të frikshëm në Ohio, të SHBA, teksa tentonte të paguante parkimin me kartën e saj.

Autopsia ka zbuluar të vërtetën e vdekjes së modeles Alexis Robinault Sharkey, trupi i së cilës u gjet pa shenja jete në një rrugë në Tex

Tiffany Trump, vajza më e vogël e ish-presidentit amerikan, Donald Trump është fejuar me të dashurin e saj, Michael Boulos.

Avokatët e Dukeshës së Sussex, Meghan Markle kanë deklaruar se padia kundër tabloidit "Associated Newspapers" për shkelje të privatësisë