"Mjerë ajo që ka një legen si ty!" Bukuroshja nga Durrësi “shpërthen” ndaj komentuesit

18/08/2019 - 16:32

Rike Roçi u bë një ndër vajzat më të ndjekura dhe të komentuara në rrjete sociale pas pjesëmarrjes së saj në reality show “Big Brother” dhe si tifozja seksi në Botëror. Ajo ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave me pamjen e saj fizike.

Bukuroshja nga Durrësi është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku nuk nguron të postojë herë pas here foto dhe video ku shfaqet në super formë.

Por mes shumë komentesh pozitive për pamjen e saj, bukuroshja seksi ka marrë dhe një koment që që nuk i ka pëlqyer fare.

“Të betohem në zot që kur të shoh ty e dashura ime më duket si burrë”- shkruan ndjekësi, ndërsa Rikja nuk e ka lënë pa përgjigje duke e shoqëruar me një foto ku i tregon gishtin e mesit: "Mjerë ajo që ka një legen si puna jote që nuk di ta vlerësojë”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vendi i tetë në kampionat është vetëm arritja e radhës nga Uolverhemptoni.

U përurua në Pejë, në vendlindjen e saj shtatorja e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, e vetmja sportiste nga Kosova me medalje të ar

Një australian ka zbuluar një krijesë të çuditshme në një plazh në afërsi të qytetit Perth.

Nëse do të kishte një shenjë të vështirë për t’u përshkruar, ajo është:  binjakët, kameleonët e zodiakut që gjithmonë përshtaten në bazë

Vitin e kaluar, Kina rezultoi me trefishin e miliarderëve të rinj ndaj SHBA-së, të cilët pasurinë e tyre e kanë fituar kryesisht në sekto

Kur vendosim të impenjohemi në një marrëdhënie dashurie, duhet të jemi të ndërgjegjshëm se, edhe pa vullnetin tonë, mund të vuajmë ose të

Hong Kongu do t'u dhurojë banorëve të tij një tufë me para që ata ti shpenzojnë ndërkohë që vetë qeveria lokale përpiqet të shpëtojë ekon

Bashkëshortja e nipit të Nexhmije Hoxhës, këngëtarja Rezarta Shkurta ka reaguar me anë të një postimi në Instagram lidhur me ndarjen nga

Xiao Xiao është deklaruar pa koronavirus 17 ditë, pasi ajo lindi me infeksionin viral në spitalin e fëmijëve në Wuhan.