Modelen e tradhton në Kanë fustani, i del gjoksi jashtë (FOTO)

24/05/2019 - 22:12

Modelja braziliane Fernanda Liz dukej rrezëllitëse në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë. Mirëpo, teksa pozonte para fotografëve me një buzëqeshje të mrekullueshme, u përball me një incident i vogël.

Fustani i saj i gjatë dhe i verdhë, tejet i ngushtë në pjesën e bustit, e tradhtoi! Gjoksi iu ekspozua pothuajse i tëri, sidomos pasi u përkul në tapetin e kuq. Stilisti Ali Karoi, i cili realizoi edhe veshjen e Georgina Rodriguez në festival, duket se nuk e ka parashikuar diçka tillë.

E megjithatë, nuk mund të mohohet kurrsesi fakti që Liz dukej shumë elegante me flokët e kapur dhe me gjerdanin e diamantit në qafë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dy personave që drekojnë në një restorant mesatar në Shqipëri fatura nuk do t’i kalojë shumën prej 2,500 lekësh.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Londër, pasi një bankomat nisi të nxjerr para në kohën që njerëzit kalonin aty pranë.

Vetëm pak ditë më parë ylli televiziv Kim Kardashian ndodhej për një vizitë në “Shtëpinë e Bardhë” ku tregoi se ka nisur bashkëpunimin me

Ditë më parë, saktësisht në ditëlindjen e tij, Gjykata e Tiranës la të lirë reperin Stresi.

Albi Gjoka nga Durrësi, është një i ri shqiptar, që sapo ka hedhur hapat e parë të suksesit në rrugën e politikës së jashtme ndërkombëtar

Truri i njeriut mund të prodhojë 12.000 deri në 50.000 mendime në ditë, megjithatë ende nuk e dimë se çfarë tjetër është i aftë të bëjë.

Ashtu si lëkura, flokët tanë, sidomos në verë, kanë nevojë për mbrojtje nga dielli dhe hidratim.

Aktivitetet kriminale të lidhura me produktet e falsifikuara po kryhen nga rrjete të krimit të organizuar gjithnjë e më shumë të profesio

Në atmosferën e duartrokitjeve të miniserialit amerikan “Chernobyl”, ai mori një meritë të veçantë si një nga personat që shmangën një ka

Kapiteni i Real Madrid-it dhe Spanjës, Sergio Ramos, është martuar këtë të shtunë me drejtuesen televizive spanjolle, Pilar Rub