Modelet e 'veshura' me ujë, erë, zjarr dhe rërë (FOTO)

Postuar: 12/08/2017 - 20:42

Një artiste nga Polonia ka krijuar një projekt shumë të pazakontë që përfshin modele nudo, por që është me të vërtetë shumë interesant.

Ekipit iu desh 3 ditë për realizimin e projektit ndërsa “vishnin” modelet me rërë, zjarr, ujë dhe erë.

“Për të krijuar veshjet nuk është përdorur fotoshop, por vetëm dritë. Kjo ishte një përvojë shumë rraskapitëse por unë shpresoj që do t’ia vlejë,”-është shprehur fotografja Asida Turava.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

25 shtete të ndryshme, përfshi edhe Shqipërinë mund të udhëtojnë me vizë elektronike të pa sponsorizuar në një tjetër shtet.

Disa zgjedhin ta mendojnë shumë më herët emrin e fëmijës, ndërsa disa të tjerë nuk e mendojnë gjatë.

Prezantuesja televizive, Ksenia Sobçak, vajza e Anatoli Sobçak, ish-kryetar i bashkisë së Shën Petërburgut, njëkohësisht kumbari politik

Përfshirja e ish-ministrit të Brendshëm në skandalin e dosjes së përgjimeve të trafikut të drogës, ka nxitur imagjinatën e faqeve humoris

Autoritetet në Florida kanë paralajmëruar njerëzit që nëse vishen si klounë natën e Halloween mund të rrihen, madje edhe të vriten.

Hitleri, është emri që me dekada ka tmerruar njerëzimin me diktaturën e tij.

Hansa Rostock ka bërë një udhëtim 450 km në jug të Gjermanisë për t’u përballur me Carl Zeiss Jena në kategorinë e tretë të dielën pasdit

Një ish-pjesëtare e grupit Pussycat Dolls, ka nxjerrë në dritë një histori tronditëse.

   Stuhia Ofelia ka shkaktuar disa fenomene të rralla, përfshirë një qiell të kuqërremtë dhe zogj që lëviznin në mënyrë misterioze, pak p