Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

16/11/2018 - 20:34

Modelja e njohur shqiptare Vivian Cani është bërë nënë për herë të parë.

Ditën e djeshme ajo solli në jetë vogëlushin e saj Christian. Ajo ka publikuar një foto me dorën e të voglit të porsalindur. 

“15.11.2018 u bekuam me ndjesine dhe dhuraten me te bukur ne bote. Pac shkelqimin e Diellit cdo dite te jetes shpirt i shpirtit tim Christian Meci,”- përfundon ajo në rrjete sociale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Antarktida perëndimore po përballet me shkrirjen e akullnajave për shkak të ngrohjes së ujit të detit.

Meghan Markle dhe princi Harry sot festojnë njëvjetorin e martesës.

Aktori i njohur Arnold Schwarzenegger është sulmuar nga një person, teksa po merrte pjesë në një aktivitet sportiv në nder të tij, në një

Festë e madhe e Bayernit për titullin e fituar në javën e fundit të Bundesligës.

Hëna e plotë e majit njihet zakonisht si hëna e luleve për shkak të të gjitha lulëzimeve këtë muaj.

Arnold Schwarzenegger u sulmua pas krahëve gjatë një eventi në Johannesburg, në Afrikën e Jugut.

“Në pamje të parë Gerta Miftari duket si çdo vajzë tjetër e moshës së saj.

Ndonëse kanë kaluar 30 vjet nga publikimi për herë të parë, superhiti "Like a Prayer" i kënduar nga ylli botëror të popit Madona ngjalli