Modelja lë punën në ushtri për 100 mijë dollarë në Instagram (VIDEO)

Postuar: 12/07/2018 - 21:14

   Një veterane e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara është kthyer në modele fitnesi në Instagram.

Alysia Magen kaloi 9 vite në FA si teknike dentare para se të bëhej e famshme dhe të fitonte 100 mijë dollarë nga postimet të nxehta në rrjete sociale.

"Numri i ndjekësve nuk të intereson kur nuk e di çfarë po bën. Njoh shumë persona që kanë mbi 300 mijë ndjekës dhe nuk fitojnë asnjë lekë. Qëllimi im është të bëhem modele ndërkombëtare fitnesi dhe të njihet nga sa më shumë njerëz. Dua të ndaj eksperiencën dhe këshillën time me ata që dua. Kam patur gjithnjë një jetë të mirë", tha 33-vjeçarja për Jam Press.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Alkooli është përgjegjës për më shumë se 5% të vdekjeve në të gjithë botën ose rreth 3 milionë vdekje në vit.

Australania Josie Capllonch ka shpenzuar 50 mijë dollarë në operacione plastike pas dëshirës së madhe për tu dukur si një kukull barbi.

Rrjeti social Instagram ka bashkëpunuar me Giphy për të sjellë një opsion të ri për përdoruesit.

Një ish-futbollist legjendar i Liverpulit ka bërë një rrëfim tronditës për BBC.

   Artisti Robert Aliaj ka bërë një rrëfim të fortë në studion e emisionit “Provokacija” të Mustafa Nanos në ABC News.

   Kimberly Thompson është ish-bateristja e stafit të Beyonce, e cila sapo është tërhequr nga detyra e saj.

   Kur dëshira për të luajtur në lojërat online, na kthehet në një obsesion, duhet të bëjmë kujdes sepse tashmë kjo është një sëmundje…”

   Noah Cyrus po shet një shishe me lotët e saj, për 12,000 dollarë.

Nëse nuk e njihni Cristiano Ronaldo-n, atëherë duhet të keni jetuar poshtë një shkëmbi për 15 vitet e fundit.

Mbrëmjen e kaluar në kryeqytet u zhvillua një ndër eventet më të rëndësishme.