Modelja Teigen përfundon në spital pas problemeve me shtatzëninë

28/09/2020 - 17:26

Chrissy Teigen është dërguar në spital për shkak të problemeve me shtatzeninë e saj. Modelja 34-vjeçare njoftoi pak ditë më parë se është në pritje të fëmijës së saj të tretë me bashkëshortin John Legend. Një ditë më parë, Chrissy ndau një video nga spital në rrjete sociale, ku shpjegoi për fansat se gjendja e saj u përkeqësua për shkak të gjakderdhjes.

Chrissy gjithashtu tregoi se foshnja e saj është e shëndetshme, teksa tha se: “Në termat më të thjeshtë mund të themi që placenta ime është vërtete, me të vërtetë e dobët, kështu që unë ndihem shumë mirë dhe foshnja është aq e shëndetshme, duke u bërë më e fortë se Luna ose Miles.”

Teigen dhe Legend zbuluan së pari se po presin fëmijën e tyre të tretë muajin e kaluar, në fund të videoklipit të ri të Legend. Teigen tha se shtatzënia ishte një surprizë, pasi nuk mendonte se mund të mbetej shtatzënë natyrshëm, pa ndihmën e trajtimeve të nevojshme. Fëmijët e tjerë të çiftit, Luna dhe Miles u ngjizën pasi iu nënshtruan trajtimeve IVF.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Punonjësit e Muzeut Egjiptian në Kajro përfunduan në gjyq për akuzat e ngjitjes në një mënyrë ”false” të mjekrës së Tutankhamonit.

Shkencëtarët kanë zbuluar një asteroid gjigand që përmban mjaftueshëm metal sa për të bërë miliarder këdo në Tokë.

Numri i koalave në të gjithë shtetin australian të Uellsit të Ri të Jugut është në rënie të qëndrueshme për shkak të stresit në sistemin

Ish-bashkëshortja e Raoul Bova, Chiara Giordano po përjeton një histori të re dashurie me balerinin e njohur të spektaklit më të ndjekur

Shkencëtarët kanë zbuluar një molekulë jashtëzakonisht të rrallë të bazuar në karbon në atmosferën e hënës së Saturnit Titan që mund të e

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha ngelen një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Gjithashtu Andrra, është mjaft aktive në rrjete

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një 55-vjeçare me profesion terapiste vrau dy vajzat e saj binjake 7-vjeçare teksa këto të fun

Në vitin 1980, paleontologët nga Universiteti “ California Riverside” vizituan Ishullin Seymour, pjesë e në zinxhiri ishullor në Gadishul