Moderatorja shet makinën, tregtari: S'mund ta besonim sa e pistë ishte

22/11/2019 - 13:23

Moderatorja Katie Price ka vendosur të shesë makinën e saj tip Range Rover ngjyrë rozë, pasi gjykata i hoqi patentën për dy vjet.

41-vjeçarja, e cila është drejt falimentimit prej problemeve me gjykatën, njihet për jetën luksoze dhe dëshirën për të pasur automjete me ngjyra të ndezura.

Por këtë javë motori i automjetit përfundoi në një ankand dhe u shit në një servis makinash në Essex.

"Është një makinë shumë e habitshme, por ne nuk e dinim se ajo i përkiste Katie Price. Por një nga blerësit na tha që ishte i saj. Ne nuk mund të besonim se sa e pistë ishte.", tha një tregtar për MailOnline.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nëse ju është thyer zemra nga partneri juaj, me shumë gjasa i përket njërës nga këto shenja zodiakale.

Një stilist dhe princ i Emirateve të Bashkuara Arabe vdiq pas përdorimit të kokainës dhe marrëdhënieve intime, në banesën e tij në vlerë

Festat janë koha ideale për të reflektuar. Çfarë kemi bërë mirë dhe çfarë mund të përpiqemi të bëjmë më mirë?

Një letër fare e thjeshtë, nga një 7-vjeçare ka përlotur mbarë rrjetin, teksa vogëlushja i kërkon Babagjyshit një shtëpi dhe ushqim për f

Njerëzit bien në dashuri në mënyra të ndryshme, sepse disa dashurojnë me shikim të parë e të tjerë marrin më shumë kohë.

Një i ri nga New York-u  ka humbur jetën, pasi është shtypur nga një makinë, e cila ka qenë pa shofer.

Nëse doni të provoni një eksperiencë ndryshe, mund të vizitoni restorantin e parë nënujor të ndërtuar në Norvegji me një kapacitet total

Për t'u pëlqyer dhe pranuar nga shoqëria, ne shpesh përpiqemi të tregojmë se jemi të përsosur.

Stafi drejtuesi i një spitali ka pranuar zyrtarisht se mjekët operua një grua, teksa kjo e fundit ishte e ndërgjegjshme duke i shkaktuar

Ende pa mbaruar 2019-a, të gjithë jemi gjithë sy e veshë se ç'do të sjellë viti pasardhës, por para se të sjellim për ju horoskopin vjeto