Momente intime para seancës së Kongresit/ Deputeti harron kamerën ndezur: Jam shumë i turpëruar (VIDEO)

25/09/2020 - 11:17

Një deputet në Argjentinë, që harroi kamerën ndezur, është pezulluar nga detyra. Gjatë një mbledhjeje virtuale, që po zhvillohej në Dhomën e Ulët të Kongresit, deputeti shfaqet në momente intime me partneren.

Në video shihet se si Juan Emilio Ameri e përkëdhel partneren dhe më pas i heq bluzën. Pas këtij incidenti që u bë viral në internet, deputetët votuan për pezullimin e Ameri-t.

Ai është deputet i provincës veriore Salta që është pjesë e koalicionit qeveritar. Gjatë një interviste dhënë për një radio lokale, Ameri tha se ndihet keq për atë që ka ndodhur. Më tej shtoi se linja e internetit ishte e dobët dhe se nuk ishte në dijeni mbi atë që po ndodhte.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Punonjësit e Muzeut Egjiptian në Kajro përfunduan në gjyq për akuzat e ngjitjes në një mënyrë ”false” të mjekrës së Tutankhamonit.

Shkencëtarët kanë zbuluar një asteroid gjigand që përmban mjaftueshëm metal sa për të bërë miliarder këdo në Tokë.

Numri i koalave në të gjithë shtetin australian të Uellsit të Ri të Jugut është në rënie të qëndrueshme për shkak të stresit në sistemin

Ish-bashkëshortja e Raoul Bova, Chiara Giordano po përjeton një histori të re dashurie me balerinin e njohur të spektaklit më të ndjekur

Shkencëtarët kanë zbuluar një molekulë jashtëzakonisht të rrallë të bazuar në karbon në atmosferën e hënës së Saturnit Titan që mund të e

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha ngelen një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Gjithashtu Andrra, është mjaft aktive në rrjete

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një 55-vjeçare me profesion terapiste vrau dy vajzat e saj binjake 7-vjeçare teksa këto të fun

Në vitin 1980, paleontologët nga Universiteti “ California Riverside” vizituan Ishullin Seymour, pjesë e në zinxhiri ishullor në Gadishul