Motra e Kate Middleton bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

16/10/2018 - 17:22

Pippa Middleton është bërë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë një djalë që peshonte 3 kilogramë e 800 gramë.

35-vjeçarja është parë një ditë më parë së bashku me bashkëshortin James Matthews, teksa kanë hyrë në spitalin St Mary në Paddington.

Pippa ka zgjedhur të njëjtin spital si e motra, Kate Middleton. “Daily Mail” shkruan se ende nuk dihet sesi Pippa dhe James, kanë zgjedhur ta quajnë vogëlushin e tyre.

"Të gjithë janë të kënaqur dhe nëna e bebi janë shumë mirë”, ka thënë një i afërm i çiftit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej një kohe të gjatë aktorja Olta Gixhari i ka munguar teatrit. Shumë persona e pyesin aktoren dhe i kërkojnë që të kthehet në skenë.

Një website britanik me emrin “Skyscanner”, na ndihmon të gjithëve ne që duam bileta sa më të lira avioni, hoteli e makine me qira, para

Nëse jeni të stresuara nga pamja që ka fytyra juaj këto kohë, herë nga moti i keq dhe herë nga pagjumësia, ka një zgjidhje të thjeshtë që

Ato janë dy nga moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera të showbizit shqiptar dhe gjithashtu janë dhe motra.

Një propozim për martesë në mes të aeroportit të Catanias në Itali nuk shkoi ashtu siç duhej.

I ftohti ekstrem me temperatura tepër të ulëta ka përfshirë rajone të gjera në Amerikë, Europë dhe Azi.

Një studim amerikan ka dalë në konkluzionin se gratë kur bien në dashuri përjetojnë ndryshime fiziologjike të ngjashme me ato të personav

Fotoja e një veze ka thyer të gjitha rekordet e pëlqimeve në Instagram, duke rrëzuar nga froni yllin e rrjeteve sociale Kylie Jenner.

Ajo u betua se do të hakmerrej dhe kështu vendosi të ushtrohet në palestër së bashku me motrën e saj.

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka qenë gjithnjë mjaft e kujdesshme që të mos publikojë portretin e plotë të vogëlushes së saj Mia